Crystal Hotel’in Kemer ve Side Yatırımları

Türk turizminin her geçen gün gelişen ve değişen yüzünün en güzel örneklerinden birisi olan Crystal Hotel bu sene de değişmez markanız olacak. Türkiye’nin en güzel turizm şehirlerine kurduğu otellerle tanınan Crystal Hotels , kalitesi ve farkını her yerde hissettirir. Günden güne büyüyen yapısıyla, yepyeni otelleriyle bu alandaki en büyük yatırımcılardan biri haline gelmiştir. Siz de yaz tatilinizi sorunsuz, kaliteli ve konforlu bir şekilde yapmak istiyorsanız; alanında profesyonel olan Crystal Hotel’e başvurun.

Crystal Hotels’in en çok yatırım yaptığı şehirlerden birisi olan Side’de size tavsiye edebileceğimiz tatil cennetlerinden bir tanesidir. Burada bulunan Crystal Admiral Resort Suites & Spa, tam size göre. Farklı mimarisiyle mavi ve yeşili birleştiren Crystal Admiral Resort Suites & Spa, olağanüstü peyzajıyla sizi mest edecek. 100 metre genişliğinde kumlu özel plajı otel ile direk bağlantılıdır. Geniş havuzları, aqua parkları ile siz ve çocuklarınız için bir eğlence merkezi niteliğindedir. Toplamda 837 odası bulunan bu dev otelde, ‘Ultimate All İnclusive’ konsepti ile otele adım attığınız andan gidene kadar özgürce davranma imkanı bulursunuz. SPA merkezi ile sadece eğlenmeyi değil, dinlenmenizi ve arınmanızı da sağlayan bu güzel otelde, güzellik merkezinde size özel bakım kürleri uygulayabilir, SPA bahçesinde bulunan Bali tipi açık masaj bölümleriyle doğayla iç içe arınabilir, masaj ve SPA havuzu seçenekleriyle rahatlayabilirsiniz.

Diğe bir otelimiz ise, Kemer mevkiinde bulunan; Crystal De Luxe Resort & Spa’dır. Otel zincirlerimizin hepsinde göreceğiniz Crystal ayrıcalığını burada da tadacaksınız. Kemer’in kristal görünümlü denizinin kenarında; Antalya Havalimanı’na 56 km, Antalya şehir merkezine 38 km mesafededir. Türk konukseverliğinin son ana gösterildiği otelimizde ‘Ultimate All Inclusive’ konseptimizle sizleriş kapıda soğuk saray şerbeti ve cezeryemizle karşılıyoruz. Günün 24 saati içecek ve yiyecek servisinin bulunduğu otelimizde birçok aktiviteyi de bir arada bulabileceksiniz. Banana, Parasailing, Jet Ski, Kano, Sörf, Fitness salonu, su topu, sinema, masa tenisi bunlardan sadece birkaçı. Tam teşekküllü ve alanlarında uzman kadromuzla SPA merkezimizde ise size özel kürler ile yenilenmenize yardımcı oluyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir