Daikin Servis – 444 1 494

Daikin Servis – 444 1 494

Klima sektöründe önemli bir yere sahip olan Daikin, ısıtma ve soğutma alanında birçok kişinin tercih ettiği markalardan biridir. Bu konuda yaz kış gerekli olan klimalarınız için Daikin Servis olarak kaliteli hizmet vermekteyiz. Sizlere en iyi şekilde hizmet verebilmek için alanda uman kişilerden oluşturduğumuz kadromuz arıza bakım ve onarım işlerinde düzeyli hizmet almanızı sağlamaktadır. Bu konuda her türlü sorunlarınızda yanınızda olan teknik servisimiz kalıcı ve etkili çözüm önerileri ile hizmet vermektedir. Özel teknik servisimiz sadece klimalarınızın arıza durumunda değil, belirli aralıklarla bakım için başvuracağınız teknik servistir. Bu konuda kaliteden ödün vermeden her türlü periyodik bakım hizmetleri tarafımızca verilmektedir.

Daikin Klima İzmir

Memnuniyetinizi amaçladığımız hizmetlerimizde güvenilir bir Daikin Servis olarak her zaman büyük özenle bakım ve onarım hizmetleri verilmektedir. Daikin marka klimalarınız için belirli aralıkla yaptıracağınız bakım işleri klimanızın ömrünü uzatacak, aynı zamanda daha çok verim alacaksınız. Hizmetlerimiz arasında yer alan 1 yıl yedek parça garantisi ile arıza çıkaran parçalarınız 1 yıl boyunca garantimiz altındadır.

Daikin Teknik Servis

İhtiyaç durumunda bütün sorumluluklar bize ait olarak parça değişimi yapılmaktadır. Hizmetlerimizi en iyi şekilde sizlere sunabilmek için özel servis hizmeti vermekteyiz. Güvenilir ve hızlı bir teknik servis olarak hizmetlerimize 444 7 404 nolu numarayı arayarak ulaşabilirsiniz. Bu konuda kesintisiz hizmet veren çağrı merkezimiz güler yüzlü ve deneyimli personelimiz eşliğinde en iyi hizmeti almanız sağlanmaktadır.

Site : www.daikinservisleri.org

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir