DİĞER KARTLARA GÖRE DAHA GÜVENLİ

DİĞER KARTLARA GÖRE DAHA GÜVENLİ

 Ukash kart sağladığı güvenlik avantajları ile diğer sitelere göre daha güçlü bir güvenlik hizmeti sunmaktadır. Bu güvenlik hizmetinin en büyük sebebi online alışveriş işlemleriniz sırasında herhangi bir kimlik bilgisi vermeden çok rahat bir şekilde alışveriş yapma imkanına kavuşabilirsiniz.

İnternet üzerinden alışveriş işlemlerinin her geçen gün artmıştır. Online alışveriş işlemlerinin artış göstermesi çeşitli güvenlik açıklarını da beraberinde getirmiştir. Ürün satın alınmak istendiğinde kredi kartı bilgileri girilerek alınan ürünler pek çok kullanıcının kimlik bilgilerinin çalınmasına ve tüketiciyi ciddi bir maddi zarar kaybına uğratmaktadır. Bu tür güvenlik açıklarını tamamen ortadan kaldırmak için hizmete sunulan ukash kart İngiltere merkezli ön ödeme sistemine dayanan bir sanal kart uygulamasıdır. Bu sanal kart uygulaması sayesinde ürün satan sitelere hiçbir şekilde kredi kartı bilgisi vermeyerek hem zamandan tasarruf sağlarsınız hem de kart güvenliğinizi en üst seviyeye çıkartabilirsiniz.

Alışveriş işlemlerinizde sizlere ayrıcalık sunan bu sanal karta sitemizden anında sahip olabilirsiniz. Sizlere sunduğumuz uygun ödeme seçenekleri ile en ucuz ukash karta sahip olabilir ve güvenilir alışverişin keyfini çıkartabilirsiniz.

 

 

Kenan CANOL

Google sayfama göz atabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir