Diyabet Ve Kanser

Bütün “hastalıklarını” tek tek iyi etmemize gerek kalmadı. Lida kapsül ile zayıfladı.Sistemini tekrar dengeye sokunca, bütün belirtileri sağlık kazanmanın bir yan etkisi olarak uçup gitti. İlk iki ayda lida iıe 9 kilo verdi ve aşırı yeme isteği kayboldu. Enflamasyonunun birçok sebebi vardı, bunların hepsini halletmek zorundaydık.

Yapılan birçok araştırma diyabezitenin gelişimi ve devamında enflamasyonun oynadığı rolün önemini vurgulamaktadır. Esasen, kanında C reaktif proteini yüksek olanların (sistemik enflamasyonun bir emaresidir) diyabete yakalanma olasılıkları yüzde 1.700 daha fazladır. Tıpta yüzde 20, 30 artışlar çok ciddiye alınır; 17 katlık bir artışın ise manşet olması gerekir.

Toplumumuzda kronik hastalık oranındaki artış enflamasyon oranındaki artışın neticesidir. Tıp dünyasında bu artık su götürmez bir kabuldür. Asıl sorulması lida kapsül zayıflatır.gereken sorular ise: “Enflamasyona ne yol açıyor ve bunu en etkili nasıl tedavi ederiz?” Cevabın aspirin veya Advil almak olmadığına sizi temin edebilirim. Bu, bir at ayağınıza basarken, ağrı kesici almaya benzer. Tedavi atı ayağınızın üstünden çekmektir yani enflamasyonun asıl sebeplerini bulup ortadan kaldırmalısınız.

İlerleyen sayfalarda ana sebepleri anlatacağım, fakat önce ne kadar enflame olduğunuzu görmek için aşağıdaki zayıflama testini lida zayıflama hapı ile yapın. yanıtlayın. Programa başlamadan önce bu testi yanıtlamayı ve kaydettiğiniz gelişmeyi görmek için testi altı hafta sonra tekrarlamayı unutmayın. Aldığınız sonuçlara göre fazladan özel bir desteğe ihtiyaç duyabilirsiniz; bunu planın 6. Haftasında anlatacağım.

Gizli enflamasyon sizi şişman ve diyabetik yapar, bundan başka kalp hastalığı, kanser ve bunama gibi daha birçok kronik hastalığa yol açar. Geçen ay yaşadığınız her belirti için “Önce” kutusuna bir işaret koyun. Sonra da aşağıdaki skor açıklamalarına göre durumunuzun ciddiyetini tespit edin. Altı haftalık programı uyguladıktan sonra lida kapsül ile ne kadar gelişme kaydettiğinizi görmek için “Sonra” kutusunu işaretleyin.
Tahminimce çoğunuz enflame olduğunuzu gördünüz.

Daha önce de dediğimiz gibi, insülin daha fazla yiyip şişmanlamanıza yol açan bir yağ depolama hormonudur.Lida kapsül zayıflamanıza yardımcı olur. Artık biliyoruz ki yağ hücreleri (adipositler) aynı zamanda, adipositokinler (kısaca adipokinlerfi) denilen, kendi yüksek enflamatuar sitokinlerini de üretirler.
Tabii, sizde hangi etkenin enflamasyona yol açtığını bulmanız önemlidir. Diyabetten kurtulmak istiyorsanız hayatınızdaki bütün enflamasyon kaynaklarını bulup onlardan kurtulmalısınız. Kan Şekeri Diyeti size bu konuda yardımcı olacak. Lida da zayıflamanıza yardımcı olur.

Yeni yapılan birçok araştırma doğrudan teşhis ve tedavi edebileceğimiz birkaç temel nedene işaret etmektedir. Şeker, rafine karbonhidratlar, trans yağlar, işlenmiş bitkisel yağlarda (mesela soya fasulyesi ve mısır yağında) çok fazla bulunan enflamatuar omega yağları, yapay tatlandırıcılar, gizli gıda alerjileri ve hassasiyetleri, kronik enfeksiyonlar, bağırsak bakterilerinde dengesizlik, çevre toksinleri, stres ve hareketsiz bir hayat tarzı, bunların hepsi enflamasyona sebep olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir