Dr. Mustafa Eraslan Romadur

Dr. Mustafa Eraslan romadur kalp ve damar rahatsızlığına, sedef rahatsızlığına, erken boşalmaya, şeker hastalığına, kadın hastalıklarına etkilidir. Bitkisel olan ürün ayrıca; depresyona, gevşemeye, toksinlerin vücuttan atılmasına, vücut direncinin artmasına, strese iyi gelmektedir. Ürünün patenti alınarak üretimi ve dağıtımı yapılmaktadır. Sağlıklı ve faydalı bulunarak yetişkinler tarafından kullanılmaktadır. Kapsüller şeklinde hazırlanan ürün günde iki defa bol suyla kullanılarak vücut sistemine katkı sağlamaktadır. Dr. Mustafa Eraslan romadur oluşumunda zararlı maddeler bulunmaz. Dolayısıyla bünyeye yan etki yapmaz. Düzenli alım tavsiye edilirken on iki saatte yemeklerin ardından tek kapsül alınması doğru bulunmaktadır.

Dr. Mustafa Eraslan Ürünleri Yorumları Nelerdir?

Dr. Mustafa Eraslan ürünleri pozitif değerlendirilmektedir. Gerek ruhsal gereksel fiziksel anlamda önemli katkılar sunmaktadır. Hem kullanıcıları hem de kurumlar takviyeleri faydalı bulmaktadır. Düzenli kullanımda kısa zamanda etkilidir. Destekleyici ve antioksidant özelliği göstermektedir. Düzenli alımla birlikte kapsüller hızla enerji vermektedir. Gıda, Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı tarafından da onaylanmıştır. Dr. Mustafa Eraslan ürünleri içeriğinde zararlı maddeler, etkenler bulunmaz. Yetişkinlere tavsiye edilmektedir. Kullanıcılar eşlerine, ailelerine, sevdiklerine, dostlarına, akrabalarına da tavsiye etmektedirler.

4

Dr. Mustafa Eraslan Kimdir?

Dr. Mustafa Eraslan 7 Nisan 1963 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. İstanbul merkez olarak ürünlerin satışı gerçekleşmektedir. Yıllar boyunca yoğun şekilde doğal haldeki şifalı bitkiler üzerine önemli çalışmalar yapmıştır. Ülkemizde bazı şehirlerde yetkili bayilikler bulunur. Ortaöğretime giriş sınavlarında derece almıştır. Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni okuduktan sonra İzmir’de askerliğini yapmıştır. Televizyon yayınlarına katılarak takviyelerin içeriği, oluşumu ve kullanımı ile ilgili önemli bilgiler vermektedir. Dr. Mustafa Eraslan, yasal şartlar tamamlandıktan sonra resmi olarak ürünlerinin satışı yapılmaktadır. Resmi halde prosedürlerin hepsini bitirdikten sonra ürünlerini piyasaya sürmüştür.

Kenan CANOL

Google sayfama göz atabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir