Dünya savaşı z izle

Dünyaya çok büyük bir saldırı düzenlenir. Birleşmiş milletler çalışanı Gerry Lane ailesini güvenilir bir yere götürdükten sonra artık insanlık için mücadele etmek durumundadır. Muhteşem savaş sahnelerinin yaşandığı Dünya savaşı z izleyerek çok güzel anlar yaşayabilirsin. Aksiyon ve savaş sahneleri soluğunuzu kesecek.

Şirinler şimdi çok yeni bir macera ile karşımıza çıkıyor. Şirinlerin baş belalısı Gargamel yine şirinleri zor durumda bırakıyor. Şirine’yi kaçıran Gargamel şirine’nin bildiği bir büyü ile yeni özellikler kazanıyor. Şirine ise Paris’te kendini çok iyi hissediyor. Şirin baba Şirine için çok endişeleniyor. Bu sebeple yanına dostlarını alarak Paris’e gidiyor. Şirine acaba şirinler köyüne geri dönecek mi? Şirinler 2 izleyerek cevabını bulabilirsin.

300 tane aslan gibi yürek dünyanın en büyük ordularından birine meydan okuyor. Pers krallığı böyle bir düşman ile hiç karşılaşmadı. Sparta kralına son bir darbe vurarak onları yıkmaya çalışan persler hiç ummadıkları bir asker topluluğu ile karşılaşıyor. Muhteşem savaş sahnelerini bünyesinde barındıran 300 spartalı izle ve amansız mücadeleye katıl.

Kenan CANOL

Google sayfama göz atabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir