E ticaret Paketleri

E ticaret Paketleri

 E ticarette farklı paketler bulunmaktadır. Klasik paket, kurumsal paket, uzman paket olarak 3 kategoride satışı gerçekleştirmektedir. Marka halinde küçük arayışlar ile bayilik kullanıyorsanız klasik paketi tercih edebilirsiniz. Müşteri memnuniyeti her aşamada yakalarsınız. Canlı destek ile müşterileriniz her zaman yanınızda olur. Sanal postlarınızı rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sürekli güncellenen versiyonları ile hiç uğraşmanıza gerek yoktur. Direk olarak kendini yeniler. Aynı zamanda seo kullanıcıları için bire bir avantaj sağlar.

Bir diğer e ticaret sisteminde bir diğer paket ise kurumsal pakettir. Bunun özellikleri ise indirimli hediye kategorisini oluşturmanız için sitenize verilen promosyon bölümü vardır. Kısacası konularını bahsetmek gerekirse: eser sahibi bölümü, müşteri davet, puan sistemi, müşteri grubu, bayi tanımlaması bunların hepsine kurumsal olarak paket seçtiğinizde yardımcı olacaktır.

E ticaret sisteminin uzman paketinde profesyoneller için geliştirilmiş bir hizmet sunulmaktadır. Bu nedenle sizde daha iyi bir çalışmalar yapabilirsiniz. Uzman paketinde farklı dillerde yayımlama yapabilirsiniz. Ayrıca büyük bir siteniz varsa trafiğinizi güçlendirmek için bu paketten sizde yararlanabilirsiniz. İstediğiniz zaman iletişime geçerek teknik destekten yararlanma hizmeti alacaksınız. Bunların dışında dilerseniz ekstra bir hususu bildirebilirsiniz.

Bu paketler nasıl fayda sağlar:

Sizde bu e ticaret farkından yararlanacaksınız. Birçok konuda acemilikten profesyonelliğe kadar yükseleceksiniz. Tedarikçi firmalar ile bire bir temas kurarak bayiliklerden yararlanacaksınız. Sanal bankacılık gibi vb. online işlemleri kısa sürede yapmak imkanını siz müşterilerinize ve kendinize bu imkanı tanımış olursunuz.

Bu sistemde her zaman en iyisine yöneltilir. Durmadan çözüm arayışları, online artan satış, rakip firmalarınızı geçmek sizin için çok önemlidir. Bu aşamaların hepsini e ticaret farkıyla kat edebilirsiniz. 3 çeşit ürünümüz ile çok farklı işlemler yapabileceksiniz. Zaman içerisinde projelerinizin geliştiğini görebileceksiniz. Bunların hepsini e ticaret ile yapabilirsiniz.

http://www.projesoft.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir