Elbise Modelleri

Her kadının ne zaman ne giyeceğim problemi mutlaka olur. Dolap dolusu kıyafetimiz vardır, ama giyecek hiç kıyafetimiz yok diye yakınırız. Belki de hangi parçayı ne ile
kombine edeceğimizi bilemiyoruzdur aslında. Bu gibi durumlarda dergileri, giyim sitelerini biraz takip etmek gerekebilir. Mesela bu sene dantelli  elbise modelleri bayanların hem kurtarıcısı olacak hem de şıklık katacaktır.Dantel, özellikle yaz günlerinde rahatlıkla giyilebilecek kıyafetlerdir.Özellikle genç kızlar, mezuniyet kıyafetleri olarak kullanabilirler.Ayrıca bu yıl, straples kıyafetlerin yerini artık ince ya da kalın askılı kıyafetler almasıyla, bayanların seçim olanağı daha da arttı.

Son yıllarda moda  tasarımcılarının tesettür modasına daha çok önem vermesiyle birlikte tesettürlü bayanların da seçim olanakları artmaktadır. Tesettür giyimde, renkli tunikler ve eşarplar oldukça ön plandadır. Kıyafetlerin renkli seçilmesi  tesettür elbise modellerini daha cazip hale getirmektedir. Çünkü bu kıyafetlerde elbiseyi ön plana çıkaran rengi ve kumaşının kalitesidir. 2013 yılının tesettür kıyafetleri çok şık ve zarif. Bu yılın modelleri şık çizgileriyle bayanların beğenisini kazanmaktadır. Cıvıl cıvıl, rengârenk kıyafetler göz doldurmaktadır. Hangi mevsimde olursak olalım elbiseler kadınların vazgeçilmezidir. Özellikle düğün, nişan, mezuniyet gibi özel günlerde bayanların hangi kıyafetleri giyeceklerine karar vermeleri de zor olmaktadır. Bunun için yılın modasının ne olduğunu takip etmekte fayda var diye düşünüyorum. Böylece hem fikir edinmiş hem de modaya uygun giyinmiş olacaksınız.

Kenan CANOL

Google sayfama göz atabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir