Fal Bak Tarot Falı Meditasyonu Ve Günlük Burçlar

Fal Bak Tarot Falı Meditasyonu Ve Günlük Burçlar

fal bakYaşamdan ne istediğimi ve nereye gittiğimi şimdi daha iyi biliyorum. Çevremde olup bitenlere karşı fal bak denince daha uyanığım. Duygularım inceldi ve çevremdekilerin daha çok farkındayım. Alkol ve sigarayı çok azalttım; tatlan hoşuma gitmiyor ve bende hiçbir etki yapmıyorlar. Dinim hakkındaki bilgimi derinleştiriyorum. Daha sakinim ve olaylar beni eskisinden daha az rahatsız ediyor.

Başkalarına karşı daha hoşgörü sahibiyim. Ön yargılarım ya azaldı ya ortadan kalktı. Görünüşte birbiriyle ilgisiz gözüken çeşitli leri inceler ya da bakarken aralarında bir bütünleşme görme gücüm gelişiyor.”

Düzenli Tarot Falı Meditasyonu uygulama yoluyla gerginliğin ve huzursuzluğun azalması, görünüşe göre tıkanmış büyük ölçüdeki gücü serbest bırakmaktadır. Bu da başlangıçtaki Tarot Falı Meditasyonu’çilerin genellikle belirttikleri canlılığın artışım doğurmaktadır. Bir öğrenoinin belirttiği gibi, gerginlikten kurtulma, otomatik olarak iş gücündeki artışın bir belirtisi olmaktadır.

“Meditation’a başlamadan önce başka kişilere karşı hoşgörüm azdı ve çok sinirliydim, kolayca bozuluyordum. Şimdi 8 aylık meditation’dan sonra insanlarla daha iyi geçindiğimi anlıyorum. Karşılaştığım sorunlar eskisi kadar beni rahatsız etmiyor. Sorunların üzerine gitmeyi ve oturup üzülmektense çözüm yollarım aramayı başarabiliyorum. Öğrenmenin daha kolay olduğunu gördüm. Meditation’a başladıktan sonra sömestrdeki ortalama notum, 2.6’dan 3 4’e çıktı.”

Meditation yapanlar, kendilerinin geliştiğini izlediklerinden dolayı geleceği bir yaşlanma olarak değil fakat ilerleme ve gelişme olarak görürler. tarot falı Meditasyonu’ye başlayan birçok yaşlı kişiler her gün düzenli günlük burçlar ile yaşamlarının daha olgunlaştığım zamanın, bir düşman olmaktan çok bir dost olduğunu belirtmişlerdir. İki yıldır meditation yapan 62 yaşında bir adam bu duygusunu şöyle dile getirmiştir:

“Yaşım ilerledikçe yalnızlık, huzursuzluk ve umutsuzluğumun artışından acı çekiyordum. Şimdi daha genç ve daha umutluyum. Bedenim ve sızılarımla meşgul olmaktan çok marangozluk ve balıkçılık gibi yeni sahalar arıyorum. Yaşamım şimdi daha başarılı .Her gün yeni bir şeyler getiriyor. Şimdi zekâmın arttığım hissediyorum.

Yüz yaşına kadar yaşamak isterim. Fakat artık ölmekten korkmuyorum. Tarot Falı Meditasyonu bana bir iç huzuru verdi.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir