Fırsatı kovalamak önemli mi ?

İnternetten alışveriş yapan ve yapılmasını tavsiye eden biri olarak size bir siteden bahsetmek istiyorum. Zinba Fırsat Ürünleri adıyla piyasada yerini alan bir alışveriş sitesi.

Manşetlerinde yer alan haberleri dikkate alarak denemelik bir alışveriş yapayım dedim. Çünkü beğenilmediği takdirde 365 gün iade garantisi, yüzde yetmişe varan indirimler ve anlaşmalı kargo sistemiyle ilgimi çekti. 

Sitede bulunan ayakkabıların fiyatları 40-60 TL arasında, hani orjinal olmasa da normal piyasada bulunan ayakkabılara vereceğim parayı ona vereyim işim görülsün diyerek siparişi verdim. Sipariş verdiğim lacoste sax lacivert ayakkabım bir süre sonra geldi.

Bir süre sonra diyorum çünkü kargo kaynaklı bir sorun dolayısıyla ürünün elime ulaşması 2 gün fazladan ekleyerek 4 gün sürdü. Ama ürün bahsedildiği üzere resimdeki ürünün aynısıydı. Sipariş verirken bir kaç kez tereddüt yaşadım ancak sitede yer alan “ürünler tamamen resimde gösterildiği gibidir, farklı çıkması halinde ücretsiz olarak iade edebilirsiniz” notu içimi rahatlattı, kaldı ki ürün söz verildiği üzere resimdekinin aynısıydı.

Satın alınan ürüne şu linkten ulaşabilirsiniz. Lacoste Sax Lacivert ayakkabı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir