Gruppal Eğitim Fırsatlarında da Farklı

Gruppal Eğitim Fırsatlarında da Farklı

Alışveriş yaparken ilk bakmayı düşündüğümüz fırsat sitesi sektörü her geçen gün daha da genişliyor. Sektörde yeni yeni ortaya çıkan birçok sitenin aksine 2010 yılında kurulan Gruppal, sağlamış olduğu ürün ve hizmet fırsatlarının kalitesi ile lider olmak için hayli yol almış görünüyor. Gruppal Milliyet ekonomi sayfasına da taşınan bu farklı hizmet anlayışı ve kalitesi, her geçen gün site fırsat kategorileri içerisine eğitim gibi yeni kategorilerinde eklenmesini sağlıyor.

Dünyada olduğu gibi ülkemizde de zorunlu olan temel eğitimin dışında, insanların ya iş ile ilgili ihtiyaçtan dolayı, ya sınavları vermek adına yada sadece hobileri için farklı eğitim alma düşünceleri olabiliyor. Özellikle bu TOEFL gibi sınavların fazlalığı nedeni dil eğitimi ihtiyaçlarında çok daha fazla görülebiliyor. Eğitimin elbette yaşı yok. İnsanlarda ilerleyen yaşlarda alacakları bu eğitimler için ödeyecekleri masraftan tasarrufu pek düşünmeden hareket edebiliyor. Oysa Gruppal eğitim fırsatları ile bu alanda da müşterilerin bütçelerine katkı sağlayacak önemli indirimler yer alıyor. İndirim oranları %50’lerden başlıyor ve özellikle internet üzerinden online olarak, sınıf ortamı gibi olan dil eğitimlerinde bu oran %90’lara kadar çıkabiliyor. Ev rahatlığı ile online olarak alabileceğiniz bu dil paketleri içerisinde 3 dil birden öğrenmenizi sağlayabilecek paketleri bile bulabiliyorsunuz. Gruppal.com eğitim fırsatları sadece dil eğitimleri ile sınırlı değil. Kişisel gelişime katkı sağlayacak çevrimiçi hızlı okuma gibi eğitim fırsatları var. Bunun yanında kişilerin hobileri içinde çikolata, pasta, makarna yapımı gibi ilginç eğitim fırsatlarını dönem içerisinde Gruppal üzerinden yakalayabilirsiniz. Alışveriş için düşünülen indirim fırsatlarından eğitim fırsatlarının hiç aşağı kalır yanı yok. Belki aklınıza bile gelmeyen eğitimizi alırken tasarruf etme işlemini Gruppal ziyaretiniz sayesinde elde edebilirsiniz.

Birçok firma; sosyal ağlar sayesinde müşterileri ile iletişim halinde oluyor. Bunun önemini gayet iyi bilen Gruppal da Gruppal Twitter sayfasını açmış. Bu sayfa üzerinden kullanıcılarına çıkan son fırsatları ve avantajları anında paylaşımlar ile bildirebiliyor. Bu sayfayı takip edenler kazanıyor.

 

Kenan CANOL

Google sayfama göz atabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir