HTC One Android 4.2.2 güncellemesi yayınlandı

HTC One kullanıcılarının sürekli şikayet halinde olmalarının bir sebebi var. HTC, Android cihazlarda güncellemeleri biraz geç yayınlıyor. Stok rom olmadığı için ve artı olarak kendi arayüz güncellemelerini de yapması gerektiği ancak bu konuda biraz yavaş davrandığı için bu kadar şikayet alması normal bir durum.

Yeni gelen bir haber ise kullanıcıları sevindirecek nitelikte. HTC, One için Android 4.2.2 güncellemesini yayınladı. Güncellemeye ait yeni özellikleri ve nasıl yükleneceğini yazının devamında okuyabilirsiniz.

Dün itibariyle HTC One için yayınlanan yeni güncelleme kullanılabilir durumda. Yeni güncellemede bulunan bir kaç özelliği şöyle sıralayalım.

Artık Blinkfeed ekranını Instagram ile tümleşik kullanabilirsiniz. Performans bakımından bir kaç düzeltme yapılmış olması ve ana kullanıcı ekranının daha kişisel hale getirilebilmesi gibi özellikleri de barındıran 4.2.2 güncellemesi kamera için de bir kaç yeni özellik getiriyor.

Güncellemeyi yapabilmek için öncelikle 1.5 MB boyutundaki güncelleme ön yükleme dosyasını indirmeniz gerekiyor. Bunun için ayarlar bölümünde bulunana yazılım güncellemeleri sekmesine girip listelenen dosyayı indirmelisiniz. Daha sonra telefonunuzu yeniden başlatıp yine aynı sekmeden yaklaşık 400 MB boyutundaki Android 4.2.2 güncellemesini yükleyebilirsiniz.

Güncelleme yaparken önemli bir nokta var. Güncellemeyi yaparken telefonunuzun şarzının tam olmasına dikkat edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir