İBS İle Önünüz Açık: Satış Ve Pazarlama Eğitimi

İş hayatında ihtiyaç duyacağınız bilgilere ulaşmak, uzun yıllar istiyor. Bir yönetici, ya da her hangi bir sektörde çalışan birey, yıllar içerisinde, ter dökerek, emek harcayarak, yorularak, sektörde kendisine gerekecek bilgilere ulaşıyor, ancak bu sefer de, gençliğindeki enerjiyi ve dinamizmi yitirmiş oluyor. Siz daha gençken, yolun başındayken, sahip olmanız gereken pek çok sektörel bilgiyi, İBS eğitim programlarında edinebilirsiniz. Yöneticilik eğitiminden reklam yazarlığına, pazarlamaya, digital ve sosyal medya pazarla eğitimine, bulunduğunuz sektöre bağlı olarak, kendinizi geliştirmeniz için mükemmel fırsatlar sunuyor İBS. Güleryüzlü personeli, deneyimli eğitimcileri, şık ve modern sınıflarıyla, İBS rahat ve huzurlu bir ortamda kişisel yeterliliğinizi arttırmaya hazır.

Satış eğitimi, İBS eğitim programlarından biri. Neuroscience, NLP, Değişim Yönetimi gibi alanlara hakim, sektöre yön verebilecek satış ve pazarlama profesyonelleri yetiştirmek amacıyla kurulan bu program, dört haftalık eğitim sonunda, size hem bilgi, hem de ilham verecek. Ayrıca, kurs süresince, sektörde başarıya ulaşmış yöneticiler misafir konuşmacı olarak size yön verecek. İş hayatında insanların on yıl, yirmi yıl sonra ulaştıkları bilgileri, kısa sürede edinin, rakiplerinize fark atın.

Pazarlama eğitimi, sektörde çok ihtiyaç duyabileceğiniz bilgileri size sunacak. Üç ayrı pazarlama programı mevcut: Stratejik Pazarlama ve Mikro MBA eğitimi, Marka Yönetimi ve İletişimi Mikro MBA Eğitimi, Dijital ve Sosyal Medya Pazarlama Mikro MBA Eğitimi. Stratejik pazarlama eğitimi, sektöre, pazarlamanın unsurlarına ve bunların birbirleriyle olan ilişkilerine stratejik bakabilmeyi, IBS’lileri pazarlama konularında daha donanımlı hale getirmeyi hedefliyor. Marka Yönetimi ve İletişimi, marka mimarisi oluşturmak, ölçmek ve yönetmek için gerekli pazarlama plan ve faaliyetlerinin nasıl tasarlanması gerektiğini ve nasıl uygulanması gerektiğini içerir. Dijital ve Sosyal Medya Pazarlama eğitimi ile birlikte, teknolojinin gelişimine paralel hızla değişen dijital pazarlama dünyasına ve sosyal medyaya, uzman birer pazarlamacı gözüyle bakabilmeyi hedefliyoruz.

İBS eğitim programları, aynı zamanda sizlere micro düzeyde bir MBA yapma fırsatı veriyor. MBA, Master of Business Administration anlamına gelmektedir, sizi iş hayatına hazırlar. Vizyonunuzu geliştirmek ve aydınlatmak için gereklidir, eğer hedefleriniz yüksekse.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir