İddaa mı oynuyorsunuz ?

İnternet üzerinden ya da bayilerden iddaa oynuyorsanız benim gibi bir kaç tüyoya ihtiyacınız olduğunu söyleyebilirim. Bu konu hakkında kısa bir yazı yazayım.

İddaa oynayanlar bilecektir, bu oyun sadece sonuç tahminiyle ya da puan durumuyla bitecek bir oyun değil. Takımların eksikleri, kondisyon durumları, hakemler, transferler, geçmiş maçaları, geçmiş karşılaşmaları gibi bir dünya faktöre bağlı sonuçlar elde ediliyor. Sürpriz sonuçlar da çıkmıyor değil.

İddaa oynamak için bahsettiğim gibi bir kaç faktöre bağlı tahmin yaparsanız kuponunuzun oynamadan yatması işten bile değil. Her ne kadar araştırmanın öneminden bahsetsem de tecrübeli ellerden çıkan kuponların başarısını da yadsımamak gerekiyor.

İddaa tahminlerinizin tutması için bir süre gerektiğini belirtmek isterim. Eğer ısrarcı bir oyuncuysanız kasa sistemini deneyebilir ve kesinlikle ama kesinlikle bütçenizin ana kısmından pay ayırmamak şartıyla oynayabilirsiniz. İddaa gibi bahis oyunlarını mutlaka keyif için oynamanızı tavsiye ediyorum.

Kenan CANOL

Google sayfama göz atabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir