İhlas Servis – 444 1 494

İhlas Servis – 444 1 494

*
Dünyaca tanınmış bir marka olan*İhlas teknik servis*insanların hayatlarını kolaylaştırmak için ailenizle daha fazla vakit geçirebilmeniz için yeni çözümler sunmaktadır. Her geçen gün kendini daha da geliştirerek pek çok alanda sizlere hizmet vermektedir.*İhlas*Türkiye’nin lider markalarındandır. Müşteri memnuniyetini hedefleyerek üretimlerini sürdürmekte ve kaliteli hizmet vermektedir. Beyaz eşya elektronik ve küçük ev aletleriyle hayatınızı kolaylaştırmak için çalıştırmaktadır. Evinizi güzelleştirecek dayanıklı ve kullanışlı ev aletleriyle sizleri rahat ettirecektir. Kaliteyi ucuza hem de ayağınıza kadar getirmektedir.

İhlas Servis

Yaygın servis ağıyla da çok avantajlı bir marka olmuş ve en çok tercih sebebidir. Evlerinize beyaz eşya ve ev aletleri alırken*İhlas’a*bakmadan kesinlikle karar vermeyiniz. Elektronik Beyaz eşya veya ev aletleri alırken en çok dikkat edilen konuların başında servis ve satış sonrası destek gelmektedir. Gelişen teknolojiyle birlikte servis hizmetleri de artık gün geçtikçe gelişerek yeni imkânlar sağlamaktadır. Firmamız bu konuda profesyonel ve uzman ekibiyle birlikte kaliteli bir hizmet sunmaktadır. İhlas teknik servis hizmetlerimiz bir yıl parça ve memnuniyet garantilidir.

İhlas Servis Numaraları

Servis hizmeti alırken evinizde olumsuz durumlar yaşamayacaksınız evinizin kirlenmesi rahatsızlık verecek kadar ses çıkması gibi durumlar istemiyorsanız arızalı ürünleriniz son derece teknolojik atölyelerimizde uzman ekibimizce tamir ve bakım işlemleri yapılmaktadır. Hızlı kaliteli ve garantili servis hizmetlerimizden faydalanmanız için tek yapmanız gereken bize numaramız olan 444 1 494 sayesinde ulaşmaktır.

Site : http://www.ihlasservis.com/

Kenan CANOL

Google sayfama göz atabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir