2 Kişilik Arenada Çatışma Oyunu

Sürekli aynı oyunları oynamaktan sıkıldınız mı? Kendi zevkinize uygun oyun bulmakta zorlanıyor musunuz? En sevdiğiniz oyunları arkadaşlarınızla birlikte oynamaya ne dersiniz? Alanında Türkiye’nin ve dünyanın ilki olan ikikisilikoyunlar.net çocuk portalı, devasa arşiviyle size istemediğiniz kadar farklı oyun seçeneği sunuyor.

2

Eğlenirken öğrenebileceğiniz zekâ oyunları, arkadaşlarınızla sıkı mücadelelere gireceğiniz yarış oyunları, en sevdiğiniz çizgi film kahramanlarının popüler oyunları ve daha niceleri sizi bekliyor. Üstelik mükemmel tasarımı ve oyun kategorileri ile sitede aradığını bulmak çok kolay! Her çeşit oyunu deneyebilirsiniz, çünkü oyunların ayrıntılı açıklamaları ve tuş kombinasyonları da var.  2 Kişilik Oyun yetmezmiş gibi, tek kişilik oyunlarda da binlerce çeşit oyunu sizlere sunabilmek için uzman bir ekip sürekli çalışıyor. Her gün aralıksız güncellenen siteye eklenen yeni oyunları ilk deneyen siz olun diye gruplandırıyor, sitede her istediğinize erişiminizi kolaylaştırıyor. Hem efsanevi oyunlar hem de onların yeni versiyonları sitenin arşivini sürekli olarak genişletiyor.  Beğendiğiniz oyunlara bir an önce ulaşmak için siteyi sık kullanılanlar listenizin en üstüne taşıyabilirsiniz. Oyun arama seçeneğiyle favori oyununuzu çok kısa sürede bulabilirsiniz. Dilerseniz rastgele oyunlar kategorisinde şansınızı deneyebilir, bambaşka maceralara atılabilirsiniz.

Sitede bulunan oyunlardan bir tanesini size tavsiye etmeden geçmeyelim. Arenada Çatışma adlı oyunu denemenizde fayda var diye düşünüyoruz. Üstelik aynı anda sadece 2 kişi değil, tam 4 kişiye kadar oynayabileceğiniz bu oyunda, farklı farklı savaş arenaları ve silah çeşitleri sizleri bekliyor olacak. Bu oyunda, hiç olmadığınız kadar amansız mücadelelere tanık olacak, oyunun adeta hayranı olacaksınız. Arena Çatışma oyununun ikinci versiyonunu da denemeyi unutmayın.

Tam 5 yıldır hizmet veren İkikisilikoyunlar.net oyun portalındayken, kendinizi bağımlılık yaratan oyunlara kaptırdığınızda zamanın nasıl geçtiğini fark edemeyeceksiniz. Çünkü boş zamanlarınızı değerlendirmek hiç bu kadar keyifli olmamıştı! Üstelik sitede siyaset, argo, şiddet gibi sizi kötü etkileyebilecek hiçbir içerik yer almıyor. İster arkadaşlarınızla ister tek başınıza dilediğiniz kadar oyun oynayabilir, gönlünüzce eğlenebilirsiniz.

1

İki kişilik oyunlarda adeta bir çocuk portalı haline gelmiş markanın bir de fan sayfası var. https://www.facebook.com/ikikisilikoyunlar adresinden sevdiğiniz oyunlarla ilgili gelişmeleri takip edebilir, yeniliklerden ilk siz haberdar olabilir, ayrıca paylaşımlarda bulunan oyun ipuçlarını öğrenebilirsiniz. Twitter adresini takip etmek için ise  https://twitter.com/ikikisilikoyun fan sayfasını kullanabilirsiniz. En çok oynanan oyunlarda rekor kırdığınızda hayran kitlesinin size hayran olması an meselesi! Haydi, ne duruyorsunuz! Arkadaşınızla birlikte hemen ekranın başına geçin ve rekorları kırmaya başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir