İstanbul Sony Teknik Servis

Her noktaya kısa sürede ulaşabilmek için her türlü çalışmayı yapıyoruz. Özellikle servis ağlarımız ve gezici araçlarımız bizlere bu konuda çok fazla yardımcı oluyor. Servis araçlarımızı sizlere biraz olsun tanıtmaya çalışalım… Bu araçlarımız sayesinde servis hizmetlerimiz daha hızlı diyebiliriz. Servis için gerekli olan teknik ekip malzemeleri ve farklı ürünler bu araçlarda depolanıyor.

Servis ekiplerimiz bu araçlar ile adreslerinize ulaşıyor. Gayet hızlı ve donanımlı olan araçlarımız sayesinde eksik aksesuar ya da teknik malzeme sorunu ile karşılaşmıyoruz. Önceki yıllarda bu tarz araçlara sahip değildik ve eksik malzeme durumunda servis hizmetlerimiz yavaşlıyor ve insanlar sıkılıyordu. Sizleri çok daha fazla memnun etmek adına firmamız için en özel araçları satın alıyoruz ve sürekli olarak güncelliyoruz.

Sony özel servis firması memnuniyeti hiçbir şekilde bozma ya da azaltma niyetinde değil. Yıllardır güven sağlamaya ve sizleri firmamıza bağlı hale getirmeye çalıştık ve bu süreden sonra yapacağımız en ufak bir hata sizleri bizden koparabilir. Sony özel servis firması Sony markası konusunda firma ve çalışanlar olarak tam bir uzman. Yıllardır aynı markayı sürekli olarak inceliyoruz ve bu çalışmalarımız bizlere büyük bir deneyim kazandırdı.

444 1 494 numaralı telefondan çağrı merkezi ekiplerimize hem hafta içi hem de hafta sonu ulaşarak servis talebinizi iletmeniz çok kolay. Özel Sony servis firması olarak her türlü sorunda yanınızda olduğumuzu bilmelisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir