İstanbul’un En Kaliteli Amana Servisi

İstanbul’un En Kaliteli Amana Servisi

Amana servis firmasından yılardır hizmet alan sabit müşterilerimiz mevcut ve bu müşterilerimiz hiçbir zaman Amana markasından ve bizlerden vazgeçmediler, bizler de aynı şekilde müşterilerimizin isteklerinden çıkmadık ve aynı şekilde çalışanlarımızdan vazgeçmedik. Çalışanlarımız ile büyük bir uyum içerisinde hareket ediyoruz ve bu uyum sayesinde çok daha kaliteli işler başarıyoruz.

Uzman kadromuz ile birlikte daha detaylı çalışmalar yaparak sizlere en iyi hizmeti ulaştırmaya özen göstermekteyiz Amana marka ürünlerin tamamı için bizlere hem web sitemiz, hem de çağrı merkezlerimiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Hafta içi ve hafta sonu hizmet sunmaya çalışan firmamız en iyi şekilde huzurlarınıza çıkabilmek adına yıllardır sizinle birlikte hareket ediyor.

Gelen telefonları muhakkak değerlendiriyoruz ve bu değerlendirmelere bağlı olarak sizlerden olumlu tepkiler alıyoruz. Maddi anlamda güçlü bir firmayız ve yine sizin sayesinde daha da güçlü hale geliyoruz. Bu maddi gücü sizlere borçluyuz ve yine sizler için harcıyoruz.

İstanbul Amana Servis Merkezi: 444 1 494

Firmamıza aldığımız yeni teknolojik ürünler sayesinde servis kalitemiz çok daha iyi noktalara taşınıyor ve sizlerin de memnuniyeti artıyor. 1 yıl garanti ve işçilik hizmetimiz ile bu süre içerisinde meydana gelen sorunlarda en kısa sürede yanınızda yer alıyoruz.

Servis hizmetlerimizde güven ilkesine bir hayli önem veriyoruz ve sizleri hiçbir şekilde kaybetmek istemiyoruz. Çalışmalarımızdaki kaliteyi görebilmek adına en kısa sürede bizlere ulaşabilir ve Amana marka ürünleriniz için bizlerden hizmet alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir