Kadınlara Özel Site

Kadınlara özel site
Merhaba değerli takipçilerimiz, Sizlere bu yazımızda yalnızca kadınların üye olabildiği ve kadınca sorunların paylaşılabildiği bir kadın sitesinden bahsedeceğiz. Öncelikle sitemizin adresinin hanimefendi.com olduğunu hatırlatarak yazımıza başlamak istiyoruz. 

Kadın forumu ve kadınlara özgü bilgilerin paylaşıldığı ayrı bir de portal bölümü olan sitede, hobi dünyası, bebek ve çocuk bakımı, gebelik döneminde yaşanan sorunlar ve çözüm önerileri, yemek tarifleri, kadın giyim ve moda gibi konular yer almakta.

Bunun yanı sıra, üstte de belirttiğimiz gibi yalnızca bayan kullanıcıların üye olabildiği forum bölümünde,  evlilik hazırlığı kategorisi altında gelinlik modelleri, alyans modelleri, alyans seçimi ve tercihler konusunda öneriler çeyiz bölümü ve düğün konseptleri gibi konular yer alıyor. Tabiki bir çok kategorinin bulunduğu sitede, her ana kategori altında bir çok farklı bilgi yer alıyor. Bu ana kategorilerden bazıları ise, Kadın hastalıkları, gebelik, evlilikte yaşanan sorunlar, doğum sonrası tavsiye ve önerileri, çocuk ve bebek sağlığı, el, ayak ve vücut bakımı gibi konulardır.

Kadın forumunda diğer kadın üyeler ile bir çok konuda fikir alış verişinde bulunabilir, sorularınızı sorabilir ve kadınca sorularınıza yanıtlar bulabilirsiniz. Sağlıklı ve mutlu günler dileriz.

Kenan CANOL

Google sayfama göz atabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir