Kenancanol.com 4.blog çekilişi ile 5 kişiye hediyeler dağıtılıyor!!

Blogdaki 4. çekilişi düzenlemek nasip oldu sonunda.Çekilişi kısaca özetleyecek olursam;

1. ye Aycan Teması Demo+ ozkula.com’dan hosting paketi

2.ye ozkula.com’dan hosting paketi
Hosting ayrıntıları;

[*]250 MB Web Alanı
[*]5 GB Trafik
[*]5 E-Posta
[*]5 MySQL
[*]5 Sub-Domain
[*]Türkçe cPanel
[*]Türkiye Lokasyon

3.ye 125×125 banner reklamı (1 Aylık)

4.ye ve 5.ye 1’er adet tanıtım yazısı

Toplam 5 kişiye hediye verilecek, ilerleyen zamanlarda daha güzel hediyelerle çekilişler yapılacaktır şüphesiz.

Çekiliş sonunda talihli arkadaşlara bir bilgilendirme maili göndereceğim. Bu yüzden yorum yazarken mail adreslerinizin doğru olduğundan emin olun. Aksi taktirde 2 iş günü içerisinde mailleri yanıtlamayan arkadaşların hakları yedek talihliye devredilecektir.

Katılım aşamasında ise yapmanız gereken bir çok yol var. 1 kişi istediği kadar yola başvurabilir. (Facebook katılımı sadece 1 hesap adına geçerlidir, sayfa ya da profil olma zorunluluğu yoktur)

Katılım yolları

Bu çekilişi facebook profilinde paylaşmak 1 bilet
Bu çekilişi twitter profilinde paylaşmak 1 bilet
Bu çekilişi blogunda ya da sitende paylaşmak 3 bilet hakkı kazandıracaktır.

Facebook profil/sayfanızda paylaşmanız gereken yazı

http://www.kenancanol.com ‘un düzenlediği çekilişte Kenan Canol ziyaretçilerine hediye dağıtıyor! Çekiliş linki http://goo.gl/R52ac

Twitter profilinizde paylaşmanız gereken yazı

http://www.kenancanol.com ‘un düzenlediği çekilişte Kenan Canol ziyaretçilerine hediye dağıtıyor! Çekiliş linki http://goo.gl/R52ac

Blog ya da siteniz varsa orada şu yazıyı paylaşabilir ya da içerisindeki linklemeyi kullanarak +150 kelimelik kendiniz bir yazı yazabilirsiniz.

Merhaba, bugün size bir çekiliş haberi vermek istiyorum. Kenan Canol, kendi blogunda düzenlenen bir çekilişle 7 kişiye çeşitli hediyeler dağıtacak. Herhangi bir site sahibi iseniz dağıtılacak hediyeler sizin de işinize yarayabilir. <a href=http://www.kenancanol.com title=”güncel blog, tanıtım yazısı, android market” rel=”dofollow”>Güncel blog</a> içeriğine sahip ve gün geçtikçe büyüyen, küçük ama sağlam adımlarla yolunda devam eden bir nevi web günlüğü sıfatına sahip olan kenancanol.com 'u ziyaret etmenizi tavsiye ederim.
Her hafta güncellenen <a href=http://www.kenancanol.com title="güncel blog, tanıtım yazısı, android market" rel=”dofollow”>Android Market </a> başlığı ile mobil cihazlarınız için seçkin android uygulamalar indirebilir ve kullanabilirsiniz.
Ayrıca <a href=http://www.kenancanol.com/ title="güncel blog, tanıtım yazısı, android market" rel=”dofollow”>tanıtım yazısı</a> başlığı ile de sitelerinizi arama motorlarında yükseltmek için kaliteli bilgiler ve siparişler verebilirsiniz.

Katılan arkadaşlar paylaşılan linkleri yorum olarak buraya yazdığı vakit yorumlar incelemeye alınacak ve doğru bir katılım olduğu zaman onay verilecektir.

Çekiliş sırasında bir kişinin birden çok bileti olması ona hediye çıkmasını daha da artıracağından dolayı birden çok yola başvurabilirsiniz.

UYARI:Sosyal ağ hesaplarınızda paylaşım yaparken ayarlarınızdan hesap görünümünün herkese açık olduğundan emin olun ve lütfen herkese açık gönderinizin linkini paylaşın.

Çekiliş wmaraci’nda yapılacak ve sonuçlar blog üzerinden duyurulacaktır.

Çekiliş başlangıç tarihi : 04.02.2013

Çekiliş bitiş tarihi :18.02.2013 Saat 00:00

Bitiş tarihi dahil kurallarda değişiklik yapma hakkım saklıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir