Kimlik ile ilgili sorgulama işlemleri

Kimlik ile ilgili sorgulama işlemleri

SSK hizmet dökümünüzle ilgili bilgi almak istiyorsunuz ama işyerinizden bu bilgiyi bir türlü öğrenemediniz mi? SSK gün toplamınızı ve priminizi öğrenmek için size çok kısa birkaç işlem basamağı sonunda bilgi veriyoruz desek ne yaparsınız? Evet, yanlış duymadınız. Kısa ve basit birkaç bilgi girişi yapmanız durumunda en hızlı şekilde bu bilgiyi öğrenebilirsiniz. Tc ile sorgulama adresinden yararlanarak SSK ile ilgili kafanıza takılanları öğrenmeye ne dersiniz.

Sitemiz size TC NO ile sorgulama işlemi yapmanıza olanak tanımakta ve sistemin sorduğu diğer kişisel bilgileri de girmeniz durumunda SSK gün ve primleriniz ile ilgili bilgileri edinmenizi sağlamaktadır. Bu işlemi gerçekleştirirken şifre kullanmadan işlem yapabilme özgürlüğünden yararlanacak şekilde site tasarımı yapılmıştır.

TC bilginizi girdikten sonra karşınıza çıkan sayfada hizmet bilgisi bölümüne 4A’yı işaretlemeniz durumunda hizmet dökümü bilgisine ulaşmanız mümkündür. İşe giriş/ çıkış tarihiniz, dönem/aya göre işyerinde geçirdiğiniz gün sayısı ve kazanç bilgilerinize ulaşabileceğiniz sitemiz sizlere vermiş olduğu bilgilendirmede son derece kesin sonuçlar sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir