Kurumsal Web Sitesi Yaptırmanın Tam Zamanı!

Yeni çıkan Türk Ticaret Kanunu ile birlikte firmalar artık web sitesi sahibi olmak zorunda. Firmaların ziyaretçilerine karşı açık olmaları için bazı bilgileri internet sitelerinde bulundurmaları gerekiyor. Firma sahipleri Temmuz 2014 tarihine kadar internet sitelerini yaptırmak zorunda ya da mevcut internet sitelerini kanuna uygun hale getirmek zorunda. İnternet sitesini hazırlamayan ya da kanuna uygun hale getirmeyen firma sahiplerini ise ciddi yaptırımlar bekliyor. Kanun ile birlikte firmalara getirilen web sitesi zorunluluğu bütün firma sahiplerini ilgilendiriyor.

İnternet sitesi sahibi olmak isteyen kurumsal şirketler, sektörde yer alan web tasarım hizmeti veren yerlere internet sitelerini yaptırabilirler. Sektördeki bir çok şirket web tasarım hizmeti verse de kanuna uygun hizmet veren yerler çok azdır. Bu sebepten ötürü şirketinizin internet sitesini yaptırırken mutlaka Türk Ticaret Kanunu modülü olup olmadığına dikkat etmelisiniz.

İnternet sitelerini daha hızlı oluşturmak ve kolay bir şekilde yönetebilmek isteyenler için özel olarak geliştirilen hazır kurumsal site sistemi ile profesyonel bir internet sitesine sahip olabilirsiniz. Hazır site sistemi sayesinde internet sitenize kolayca içerik ekleyebilir ve tüm sayfalarınızı yönetebilirsiniz.

Türkiye’de bir ilk olarak profesyonel hazır site hizmeti veren Bilgi Kurumsal, şirketinizin internet sitesini hazırlamanız için hızlı ve ucuz çözümler üretiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir