Minoxidil Hakkında Bilgi

Minoxidil Hakkında Bilgi

Minoxidil Amerika Birleşik Devletlerinde bulunarak üretilmiş olan bir üründür. Amerika ve Kanada ‘da üretilmesine izin verilen bu ürünün satış belgesi verilmiştir. Dünyaca ünlü olan bu ürün saçlarınızı adeta yeniden çıkararak doğal haline getirmektedir. Minoxidil ürünüdür. Saçları dökülenler, saçlarında kırıklar meydana gelenler, saç da kepeklenme, saçların yeniden çıkmasında kullanılan etkili bir üründür. Minoxidil ‘yı kadın ve erkekler rahatlıkla kullanabilirler. Sağlığa ve cildinize hiçbir zararı yoktur. Tamamen bitkisel bir üründür. Etkisi Amerika ‘da FDA tarafından onaylanmış olan bir üründür. Düzenli kullanımı sonucunda kesin olarak etkisini göstermektedir.  Minoxidil ‘den tam verim alabilmek için en az 3 ay kullanılması gereken bir üründür. En etkili saç bakım ürünlerinden bir tanesi olan Minoxidil kullanılmaya başlandığından itibaren etkisini göstermektedir. Minoxidil ‘in Dünya ‘da kullanıcısı oldukça fazladır. Saçlarından sporun yaşayan herkesin kullanıp fayda gördüğü bu ürünü sizde kullanıp saçlarınıza yeniden kavuşabilirsiniz.

Minoxidil ‘in çok kolay kullanımı vardır. Sabah akşam şeklinde günde iki kez kullanabilirsiniz. Akşamları yatmadan önce kullanımında daha etkili olduğu gözlenmektedir. Cildinizde saçınızın çıkmasını istediğiniz bölgeye ürünü parmağınızın ucu ile losyonu yediriniz. Ürünü uyguladıktan sonra 15-20 dakika kadar losyonun cildinizde kurumasını bekleyiniz. Bu kullanımı düzenli bir şekilde uyguladığınızda ürün çok kısa bir süre içersinde etkisini gösterecektir. Saç köklerinde bulunan hücreler işlevini kaybettiğinde saçlar da dökülmeler meydana gelir. Bu ürün içeriğinde saçların ihtiyaç duyduğu tüm besinleri, vitaminleri ve mineralleri içermektedir.

Ürün kullanılama başlandığından itibaren saçlarınızı besleyerek daha canlı ve güçlü olmasını sağlamaktadır. Minoxidil ‘yı diğer saç bakım ürünleri ile birlikte kullanmayınız. Minoxidil tek başına kullanımında etkili olan bir üründür. Saçlarından sorunu olan 16-62 yaşları arasında tüm erkek ve kadınların kullanabileceği bir üründür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir