Mustafa Eraslan

Mustafa Eraslan Karadeniz Teknik Üniversitesi’ni kazanarak Tıp Fakültesini başarıyla tamamlamıştır. Uzak Doğu, Rusya, Amerika, Kore’de bilinen şifalı bitkilerden ilham almıştır. Gıda, Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı’nın onayıyla üretimi ve dağıtımı yapmaktadır. Ürünlerin patenti alınmıştır. Tarım Bakanlığı tarafından incelemeler sonucunda onaylanmıştır. Ortaöğretime giriş sınavlarında aynı şekilde derece almıştır. Askerliğini İzmir’de yapmıştır. Kaliteli hizmet anlayışıyla hareket etmektedir. Mustafa Eraslan 7 Nisan 1963 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Ürünleri bayilerden ve resmi satış sitelerinden satılmaktadır. Ürünleri sağlık alanında en çok tercih edilen bitkisellerdir.

3

Mustafa Eraslan Panax Nedir?

Mustafa Eraslan Panax düzenli kullanımda kısa zamanda fiziksel ve ruhsal yapıya etkimektedir. İçeriğinde zararlı maddeler bulunmaz. Yetişkinlere tavsiye edilmektedir. İlaç değildir ve hap halinde bulunmaz. Kutularda 90 adet kapsül bulunmaktadır. Testler, kontroller ve incelemeler yapıldıktan sonra formülize edilir. %100 orjinalliği ile sağlık alanında lider konumunda bulunmaktadır. Doğal yapısı bulunan bitkisel ürünlerdir. Doğadan alınan şifalı bitkilerden hazırlanmaktadır. Dolayısıyla yan etkisi de yoktur. Mustafa Eraslan Panax orjinal ve patentli olarak satılmaktadır. 7 den 70 e kullanıcı kitlesiyle en çok tercih edilen bitkisellerdir. İki milyondan fazla kullanıcısı bulunan ürünlerle ilgili olumlu yorumlar yapılmaktadır.

Dr. Mustafa Eraslan İlaçları Etkileri Nelerdir?

Dr. Mustafa Eraslan ilaçları değil de bitkisel takviyeleri denilmelidir. Doğadan elde edilen şifalı bitkilerin temel alınmasıyla geliştirilmektedir. Ürünler kalp ve damar rahatsızlığına, kadın hastalıklarına, yüksek tansiyona, adet ağrısına, zayıflamaya yardımcı olmaktadır. Aknelere, vücut direncinin artmasına, strese etkilidir. Bitkisel gıda takviyesidir. Gerekli testleri, incelemeleri, kontrolleri tamamlanmıştır. Dr. Mustafa Eraslan ilaçları olarak üretim yapılmamıştır. Bitkiseller kapsül olup kutularda bulunur. Yasal şartlar yerine getirildikten sonra satış işlemleri gerçekleşmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir