Oyun Cini

Oyuncini artık yayında. Sloganımız “oyunların cini oyuncini” sizlere bir tık kadar yakın. Online olarak oyun oynayabileceğiniz ve harika vakit geçireceğinizi umduğumuz oyunları ile sürekli güncel kalmaya çalışan bir site olmaya aday oyuncini.

Sitemiz hakkında kısaca bahsetmek gerekirse. Site basit ve kullanımı kolay bir tema ile sizi karşılayacaktır. En üst sol kısımda bizim maskotumuz olan oyuncini ilk sizi karşılayacak. Hemen alt kısımda en çok beğenilen kategorileri bulabilirsiniz.

Kategorilerin alt kısmında ise yayınlanma sırasına göre oyun resimlerimizi ve oyun resimlerinin üstüne geldiğinizde hangi oyun ne kadar oynanmış bakabilirsiniz.

En alt kısımda ise en çok beğenilen oyunları bulabileceğiniz gibi onun hemen yanında günün en çok oynanan oyunlarını görebilir ve dilediğinizi sizde oynayabilirsiniz. Oyun resimlerinden birini mause ile tıkladığınızda karşınıza yeni bir sayfalama sistemi gelecektir.

Bu sayfalama sisteminde en çok beğenilen oyunları sol tarafta görürken orta kısımda oyun hakkında kısa bir anekdot bulabilirsiniz. Bu kısımda oyunu başlat tuşunu tıkladığınızda yeni bir sayfa ile karşılaşacaksınız. Bu sayfada masuse ile oyunun üstüne geldiğinizde kararan ve sizi oyuna bağlayan bir ekran göreceksiniz. Bu oyun oynama ekranının alt kısmında eğer bilgisayarınızda yüklenmesi gereken programlar varsa kısa yoldan bu programları yükleyerek oyunumuzu oynayabilirsini.

Dilerseniz oyun ile ilgili yorumlar yaparak duygu ve düşüncelerinizi anlatabilir, dilerseniz de oyunu beğenip beğenmediğinizi oylayabilirsiniz. İsterseniz oyunumuzu tam ekran modunda da oynayabilirsiniz.

Sizleri oyun oynama sitemiz olan sitemiz olan oyuncini’ne bekliyoruz. İyi eğlenceler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir