Oyunlar Nasıl Olmalı

Oyunlar dediğimizde ne kadar geniş bir kitleyi ele aldığımızı sanırım anlayabiliyorsunuz. Pek çok farklı platformda ve farklı yapılarda milyonlarca oyun dünya çapındaki oyunculara hizmet verirken bu oyunlardan özellikle flash oyunlar ve 3 boyutlu 3d oyunlar günümüz oyun dünyasının göz bebeği adeta. Maddi imkanı olmayanlar veya yüklemeden oyun oynamak isteyenler için birçok farklı oyun çeşidi bulunurken bu oyunlardan en çok dikkat çekenlerden bazıları arasında mario yıldız peşinde oyunu ve kapanmadan kazan oyunu yer alıyor. Her iki oyunda Adobe Flash ile geliştirilerken kodlama ve grafik tasarımlarının ne denli profesyonel kişiler tarafından yapıldığı oyuna başladığınız an kendisini göstermeyi başarıyor.

Y1oWEhA

Peki daha başka nasıl oyunlar var bunlardan da bahsedelim..

Yüklemeli oyunlar arasında bilgisayar ve mobil oyunlar ön plana çıkıyor. Android, iPhone ve diğer tabletlere yüklenen oyunlar mobil oyun sektöründe ön planda yer alırken, bilgisayarlar için daha çok Futbol oyunları ve savaş tarzı oyunlar çocuk ve yetişkin oyuncuların beğenisini üzerlerine topluyor. Her ne kadar bu oyunlar oldukça güzel olsada sanırım tek kötü yanları ücretli olarak sunulması 🙂 buda flash oyunları bu oyunlara karşı daha cazip bir hale getirebiliyor.

Sözüm o ki oyun seçerken dikkatli olmalı ve yaşımıza uygun oyunlar seçmeliyiz. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi mario yıldız peşindeejderhalar, ve kapanmadan kazan oyunları her yaş çocuk ve yetişkin için oldukça cazip ve yeni oyunlar arasında bulunuyor.

One thought on “Oyunlar Nasıl Olmalı”

  1. cem says:

    güzel oyunlar başarılar dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir