Özel Beko İzmir Servis

Özel Beko İzmir Servis

A sınıfı ürünleri ile kaliteli hizmet sunan ve beyaz eşya konusunda önemli bir marka olan Beko, buzdolabı ile ailemize hizmet veriyor ve enerji harcaması konusunda düşük faturalar ile bizleri oldukça fazla memnun ediyor.

A sınıfı ürünler fiyat olarak biraz pahalı ancak az önce de belirttiğim gibi fatura anlamında sıkıntı yaşamıyorsunuz yani ödediğiniz paranın karşılığını her türlü geri alıyorsunuz.

Yakın zamanda Beko marka buzdolabımız ile ilgili birtakım sorunlar yaşadık ve servis firmalarının tamamı bu konu hakkında yapacak bir şeyin olmadığını ve müdahalelerin işe yaramayacağını söylediler. Yeni bir buzdolabı almak oldukça masraflı olacaktı bu yüzden farklı servis firmalarından yardım almayı denedik!

Yeni bir ürün almak yerine gerekli müdahaleler sayesinde ürünü kurtarabileceğimizi düşündük ve İzmir Beko Servis firmasına ulaştık… Beko marka ürünümüzü incelemeye gelen servis ekipleri ürünün kurtarılabileceğini ve parça değişimi ile tüm sorunların çözüleceğini söyledi!

Diğer firmaların inceleme yapmadan sadece servis ücreti alarak sorunu çözmemeleri canımızı sıkmıştı ancak bu firma detaylı bir şekilde inceleme yaptı ve sorunsuz bir şekilde de ürünümüzü bizlere teslim etti.

İzmir Beko Servis firması İzmir’de hizmet veriyor ve biz oldukça memnun kaldığımızı sizlere de aktarmak istedik. Firmadan hizmet almak isterseniz hafta içi ve hafta sonu aktif olan 444 1 494 numaralı telefonu arayabilir ve servis taleplerinizi iletebilirsiniz. Kaynak : www.bekoservisizmir.net

Kenan CANOL

Google sayfama göz atabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir