Özel İstanbul Beko Servis

Özel İstanbul Beko Servis

Servis sektörü durağan hareket eden bir sektör değildir. Günümüzde hızla ilerleyen teknoloji bu sektöre de büyük destek vermekte ve inanılmaz bir şekilde katkı yapmaktadır. Donanımlı araçlarımızdan bahsedelim bira. Eski yıllarda bu tip araçlar mevcut değildi ve servis hizmetlerinde yaşanan sıkıntılar büyüktü fakat artık bu araçlar sayesinde ekiplerimizin ihtiyacı olan tüm aksesuarlar ve gerekli parçalar bu araçlarda mevcut.

Özel İstanbul Beko Servis Telefonu – 444 1 494

Bunun yanı sıra yedek parça değişimi için eski yıllarda atölyelere taşınan ürünler artık bu araçlar sayesinde olay yerinde çözüme kavuşturuluyor. Beko özel teknik servis firması olarak yalnızca araçlar konusunda değil bulunduğumuz bölgede yaygın servis ağlarımız konusunda da gelişim gösteriyoruz. Eksik kalan bölgelere sürekli olarak takviye ekipler gönderiyor ve bu açığı hızlı bir şekilde kapatıyoruz.

Uzman kadromuzun en büyük özelliği bizim altyapımız ile ve bizim bünyemizde yetiştirilmiş olmasıdır. Çalışanlarımız birbirini çok iyi tanıyor ve ekip ruhu denilen şey Beko özel teknik servis firmasında tam anlamıyla mevcut. 7 gün 24 saat hizmet vermek kolay iş değil özellikle İstanbul gibi kalabalık bir şehirde.

Çalışma saatlerimizi hem sizlere göre hem de çalışanlarımıza göre düzenliyor. Dönüşümlü olarak yer değiştiren çağrı merkezi çalışanlarımız en iyi performansı sergileyen birimlerimiz arasında. Verilen numaralardan bizleri arayıp adres bilgilerinizi bırakın ve bizleri beklemeye başlayın.

Kenan CANOL

Google sayfama göz atabilirsiniz.

1 Yorum

  1. Batman Oyunları   •  

    Beko yetkili servisi evlere çok hızlı servis yaptığına şahit oldum. Şayet ben Muş’ta oturuyorum. Buzdolabım arızalandı ve Beko servisini aradım. Adamlar 1 saat içerisinde gelip tamir edip gittiler. Teşekkürler Beko servis.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir