Özel İstanbul Regal Servisi

Özel İstanbul Regal Servisi

İşim gereği reklam dünyasını ve reklam piyasasını yakından takip ediyorum ve bu konuda son günlerde Regal markasının sunduğu reklamlar gerçekten hoşuma gidiyor diyebilirim. Bu sektörde ilgi çekici işler yaparak müşterileri kendinize çekebilirsiniz ve Regal de bunu en iyi şekilde başarmış markalardan bir tanesidir.

Regal ürünlerinin reklamlarını sizler de görmüşsünüzdür ve bu reklamlara bağlı olarak firmayı biraz daha detaylı araştırmaya başladım, ürün satın almak için de harekete geçtim. Beyaz eşyalarımızı komple yenilemek ve tek bir markadan hizmet almak için Regal’i tercih ettik ve hiç de pişman olmadık.

Televizyon, bulaşık makinesiz, buzdolabı ve daha birçok ürün için bu markadan hizmet alıyoruz. Bakım hizmetleri için ise yine tek bir marka ile çalışmak adına araştırmalarıma devam ettim ve internet’in bana sunduğu Regal Servis beklentilerimi fazasıyla karşıladı!

Regal Servisi , kurumsal çağrı merkezi numarası ve deneyimli personeli ile bu işi gerçekten iyi yapan isimlerden kurulmuş bir ekibe sahip ve bu ekip Regal marka tüm ürünler hakkında yeterli bilgiye sahip! Regal ürünlerimiz için bakım hizmeti aldık ve sağlıklı bir şekilde de ürünlerimizi kullanmaya devam ediyoruz.

Regal Servis firmasından hizmet almak ya da firmayı tanımak istiyorsanız sizler de 444 1 494 aracılığı ile firmaya dilediğiniz şehirden kolayca ulaşabilir ve Regal hakkındaki tüm sorularınızı iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir