Pegasus Uçak Bileti

Türkiye’de havayolu firmalarının başlatmış olduğu kampanyalar doğrultusuna atağa geçen Pegasus Havayolları, vermiş olduğu rekor uçak siparişi ile havacılık sektörünün gündemine oturdu.

Pegasus uçak bileti kampanyaları ve zamanında kalkış oranıyla yolcularından artı puan alırken birçok havayolu firmasını da solladı. Uçak içi hizmetlerinde revizeye giden havayolu firması, sıcak yemek servisine de başlayınca birçok yolcu tarafından da geçer not aldı.

Uzun yıllardır havayolu sektöründe var olan Pegasus uçak bileti birçok kanal aracılığıyla yolcularına ulaştırıyor. Özellikle online sistemlerle promosyon, kampanyalı ve indirimli uçak bileti ile yurtiçi ve yurtdışında en fazla tercih edilen havayolu firması oldu.

20 yıllık geçmişi ile uçmayı seven yolcularını bir araya getiren ve her geçen gün kendini geliştiren Pegasus Havayolları, http://www.pratikucakbileti.com/ üzerinden kampanyalarını ve promosyonlarını duyurmaya da başladı. 444 1 883 numaralı çağrı merkezi üzerinden hizmet veren http://www.pratikucakbileti.com/ online uçak bileti satın almanın en pratik yolunu sunuyor.

Pegasus uçak biletine anında ulaşmak için online uçak bileti sistemini rahatlıkla kullanabilir, biletlerinizi 2 ay ile 12 ay arasında değişen taksitli ödeme imkanları ile satın alabilirsiniz.

Uçuş emniyeti ve ulaşılabilir fiyatları ile havacılık sektörünün yıldızlarından biri olan Pegasu uçak bileti ile hayatınızı güzelleştirmeye devam ederken hayatın gerisinde kalmayın, Pegasus uçak bileti ile zamanınızı etkin kullanın.

Uçak bileti, uçuş güvenliği, bagaj hakkı, uçuş kuralları ve Pegasus haberlerine tek ekrandan ulaşabilir, biletlerinizi pratik bir şekilde satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir