Pijama Modası

Ev giysilerimiz içerisinde en rahat ettiğimiz ürünler pijama modelleridir. Pijamalarımız ile evlerimizde rahat bir şekilde vakit geçirebiliriz. Pijamanın da modası mı olur? demeyin. Her sezon değişen pijama modasını takip etmek oldukça zor oluyor. Kimi zaman gecelik modelleri, kimi zaman renkli pijama modelleri, kimi zaman şifon kumaşlar her sezon farklı bir moda pijama dünyasına hakim oluyor. Bu sezon pijama modellerinde önden düğmeli tulumlar ve renkli, desenli modeller oldukça popüer. Pijamalarımızın her şeyden önce mevsim şartlarına uygun olması gerek. Yaz aylarında ince penye modeller kullanılmalıdır. Kış aylarında ise yünlü kalın modeller.

Kumaşlar mevsim şartlarına uygun olmalıdır ki uyku düzenimiz etkilenmesin. Uyurken rahatsızlık yaşanmasın. Pijama satın alırken normal bedenimizden bir beden büyük bedenler tercih edilebilir zira bol ve dökümlü modeller ile çok daha fazla rahat edeceksiniz. Giycem.com’un en çok beğenilen pijama markalarından bir tanesi olan Dagi, son moda ürünleri ile sizleri bekliyor. Dagi markası 1983 yılında kuruldu ve hızla büyümeye başladı. 2008 yılında Dagi hazır giyim markası iç giyim ürünleri arasında Pazar liderliğini ilan etti. O günden beri de Türkiye’nin en büyük markalarından biri olmaya devam ediyor. Dagi’nin ilk mağazası 1989 yılında Şişli, Akmerkez’de açıldı. Tüketici, Dagi markasını uzun yıllar boyunca yabancı bir iç giyim markası sandı.

Elbette ki bunda Dagi’nin birbirinden güzel tasarımları ile kaliteli ürünlerinin etkisi oldukça yüksektir. Dagi en güzel seçenekleri ile Giycem.com’da sizler bekliyor. Dagi markasının pijama ve gecelik modellerinin yanı sıra pek iç giyim ürünü de online alışveriş sitesi, Giycem’de mevcut bulunmaktadır. En güzel Dagi, sütyenler, külotlar, jartiyerler ve daha pek çok iç giyim ürünü Giycem.com’da sizleri bekliyor. Dagi’nin en dikkat çeken ürünleri arasında anne – kız ya da baba – oğul pijama takımları da bulunmaktadır. Bu modeller özellikle küçük kızlarınızın – oğullarınızın oldukça hoşuna gidecek modellerdir. Küçük çocuklarınız bu modeller sayesinde pijamalarını giymek için oldukça hevesli olacaklardır. Dagi’nin yanı sıra pek çok güzel marka en güzel ürünleri ile Giycem.com’da sizleri bekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir