PIRLANTA BAHÇESİ

Her kadın güzel hediyelerle, güzel sürprizlerle karşılaşmak ister. Özellikle hanımların gözdesi pırlantalar, eşlerinden sevgililerinden beklediği en hoş ve en değerli hediyelerdir. Pırlantalar aşkınızı en güzel yansıtan zarif taşlardır. Bu taşlar kimi zaman bir yüzüğe kimi zaman kolyeye kimi zaman da küpede kendini ışı ışıl parlatan ürünler olup güvenilir bir şekilde satıldığı tek yer Louis Amour pırlanta mağazasıdır.

Louis Amour pırlanta mağazası konusunda çok uzman bir işletmedir. İşletme politikası gereği müşterisi ile mesafeli satış sözleşmesi yapmaktadır. Ürünlerini 1. Elden teslim aldığı için ürünlerinde bir yanlışlık ve hata çıkmamaktadır. Özenle seçtiği ürünlerinin arasında kesinlikle düşük kalitede ürün yer almamaktadır. Her konuda dikkat eden Louis Amour pırlanta firması aynı zamanda pırlanta eğitimi de vermektedir. Pırlantanızı satın aldıktan sonra 2 yıl boyunca ücretsiz temizliğini ve bakımını yapmaktadır. Aynı zamanda 2 yıl içinde ürününüzü değiştirebilme imkânı da sunmaktadır. Ayrıca tüm ürünlerinde bedava kargo imkânı sunmaktadır. Anlaşmalı kargosu isim yapmış Yurtiçi kargodur. Pırlanta alımı yaparken son derece güvenerek alışveriş yapabileceğiniz Louis Amour kuyumcu mağazası Avrupa’nın modası olup Türkiye’de de moda haline gelmiştir. Louis Amour pırlanta mağazasının sitesini ziyaret ettiğinizde her konuda rahatlıkla bilgi alabilirsiniz. Louis Amour’dan aldığınız ürünler 10 yıl garantilidir. Louis Amour ürünleri one service sigortalanmaktadır ve daha sonrasında size teslim edilmektedir ve Louis Amour kuyumcu mağazası Yurtiçi Kargo ile çalışmaktadır. Ayrıca Louis Amour pırlanta mağazasından alınan bir ürün sadece adrese teslim edilmektedir. Yani kargo şubesinden alım yapılmamaktadır. Eşinize Pırlanta alacağınız zaman özellikle sertifikası olan Louis Amour pırlanta mağazasını tercih etmelisiniz. Her ürününe ayrı ayrı sertifika veren bu mağaza güven kazanmış bir kuyumcu mağazasıdır. İşini titizlikle yapmaktadır. Hiçbir şekilde problem yaşamamanız açısından Louis Amour mağazası her şeyi düşünmüştür.

Ayrıca Louis Amour pırlanta mağazası garantili bir pırlanta işletmesi olduğundan pırlanta eğitimi hakkında bilgi de vermektedir. İşletme olarak işi ile tamamen bütünleşmiş bir yerdir. Siz de garantili ürünler almak için Louis Amour pırlanta mağazasına gitmelisiniz.

One thought on “PIRLANTA BAHÇESİ”

  1. Şehirler Arası Nakliyat says:

    Güzel bir tanıtım yazısı olmuş Teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir