Saints Row 4 incelemesi

Mantık sınırlarını zorlayan bir o kadarda eğlenceli bir oyun. Bir amerikan başkanının dünyayı ele geçiren uzaylılarla mucadelesini konu alan, en azından benim öyle anladığım oyun bende iyi bir izlenim braktı.

Karakterinizi tamamiyle kendiniz ayarlıyorsunuz ki bu harika birşey, yüz şekli, makyajı, ten rengi sadece size özel. Çeşitli silah deneyimleri sunmasıda cabası. Silahlardan bu tarz oyunlarda görmeye alışık olduğumux makinelilerin, pompalı tüfeklerin yanı sıra çok daha farkli silahlar mevcut. Keşfedin :))

Görevler ve direktifler oyunun başından itibaren varlar ancak görevden sıkılan biri için doyasıya haritada gezme şansı sunulmuş. Dövüş teknikleri biraz canilik içeriyor ancak oyunun mantığına uygun oldugunu söyleyebilirim. Kıyafet seçeneklerinizde mevcut elbetteki eğlenceli.

En sevdiğim kısım araçlarınızı modifiye edebilmeniz geniş bir yelpazede değil tabili yinede avutacak düzeyde diyebilirim.

Oyuna +18 sınırının getirilmesi uygun olmuş eğlencenin yanında şiddet ve cinsel içerik bu kararı mantıklı kılan sebep. Saintsrow 3 ün haritasıyla neredeyse aynı haritayı kullansa da sevdim bu oyunu. .

GTA serisi severler için bir parça benzerlik gördüğüm bu oyunu seveceksiniz. Tabiki takdir sizin iyi oyunlar..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir