Samsung 3 yeni S4 ile mi geliyor ?

Samsung’a yakınlığı ve bahsettiği bilgilerin yüksek doğruluk payıyla dikkat çeken Sammobile bu sefer şöyle bir iddia attı ortaya.

Samsung bu ay 3 farklı S4 modeli  tanıtacak!

Galaxy S4 Active, Galaxy S4 Mini ve Galaxy S4 Zoom adlarıyla piyasaya sunulacak olan yeni mobil cihazlar farklı kullanıcı kesimlerine hitap edecek. Adlarının hakkını vermesinin umulduğu bu yeni cihazların özellikleri ise şöyle.

Galaxy S4 Active, adından da anlaşılacağı gibi sürekli hareket halinde olan ve mobil cihazısı aktif bir şekilde kullananlara hitap edecek. Malzeme kalitesiyle ön plana çıkması beklenen Galaxy S4 Active sağlam kasa yapısı ve malzeme kalitesiyle de dikkat çekecek.

Galaxy S4 Mini, geçen yıl S3 ‘de olduğu gibi bul yıl da S4’ün mini sürümü olarak piyasaya sürülecek. Orta sınıf bir telefon olma özelliği taşıyacak olan Galaxy S4 Mini, bana bu da yeter diyenler için iyi bir seçenek

Galaxy S4 Zoom ise yine adından bahsettirecek bir telefon. Zoom kelimesinin çağrıştırdığı “kamera” odaklı bir telefon olacak olan Galaxy S4 Zoom ile daha iyi bir kameraya sahip olan S4 bizi bekliyor.

Umarım bu heyecanlandırıcı haberler boşa çıkmaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir