Samsung Özel Televizyon Servisleri

Teknolojik ürünler oldukça fazla ilgimi çekiyor ve bu alanda Samsung markasının kalitesini tercih ediyorum ve düzenli bakım hizmetlerinde oldukça fazla yararlanmaya çalışıyorum. Ürün garantisi bittikten sonra yetkili servislerin tavrı da değişti ve artık süreler aksamaya ve ilgisiz tavırlar ortaya çıkmaya başladı.

Bu durumdan rahatsız olduğumu belirtmeme rağmen gerekli ilgi yine gösterilmedi ve ben de özel servis firmalarına göz gezdirmeye başladım. Özel servis firmaları sayı olarak oldukça fazla ancak internet sayesinde karşıma ilk çıkan adres beni oldukça cezp etti ve hakkımızda bölümünden aldığım bilgiler sayesinde firmanın ne kadar kaliteli hizmet verebileceğini anladım.

Köklü firmalar her zaman kaliteyi sunuyorlar ve Samsung Televizyon Servisi firması da sektördeki bu köklü firmalardan bir tanesi! İlk kez hizmet alacağım için web sitesi yerine çağrı merkezi ile iletişim kurmayı tercih ettim. Firma web sitesi üzerinden de gerekli iletişimi sağlıyor ve servis talep formu ile karşınıza çıkıyor.

Çağrı merkezi ile görüşmelerim oldukça olumluydu ve yetkili servis firmalarında görmediğim ilgiyi bu ekipten gördüm. Samsung marka LCD televizyonum için gerekli servis hizmeti en iyi şekilde gerçekleştirildi ve yeni bir televizyon almak yerine Samsung özel servis firması ekiplerinin gerekli müdahaleleri sayesinde eski televizyonumu ilk günkü gibi geri kazandım. Firma tüm Samsung ürünleri için hizmet veriyor ve dilerseniz hafta sonu da gönül rahatlığı ile servis hizmeti alabilirsiniz. Kaynak : http://www.samsungtvservis.org/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir