SSK Hizmet Dökümü Nasıl Alınır?

SSK Hizmet Dökümü Nasıl Alınır?

Günümüzde teknoloji oldukça büyük bir hız ile gelişimini sürdürmektedir. Günümüzde internet üzerinde yer almakta olan birbirinden farklı olanaklar ile insanlar günlük olarak işlemlerini oldukça kısa bir süre içerisinde gerçekleştirebilme olanağına sahip olabilmektedir. Bu noktada internet üzerinde yer almakta olan E-SGM uygulaması üzerinden şifresiz olarak SSK işlemlerini gerçekleştirebilme olanağına sahip olabilmektedirler.

İnternet üzerinde yer almakta olan E-SGM uygulaması üzerinden kısa bir süre içerisinde SSK hizmet dökümü işlemlerini kolay bir şekilde gerçekleştirebilme olanağına sahip olabilmektedir. İnternet üzerinde yer almakta olan E-SGM uygulaması üzerinden SGK hizmet dökümü alma işlemi oldukça kısa bir süre içerisinde gerçekleştirebilmektedirler.

İnternet üzerinde yer almakta olan E-SGM uygulaması üzerinden kolay bir şekilde şifresiz olarak SGK sorgulama işlemlerinizi gerçekleştirebilme olanağınız bulunmaktadır. Bu noktada internet üzerinde yer almakta olan Sosyal Güvenlik uygulaması üzerinden gerçekleştireceğiniz SGK sorgulama işleminiz ile sigortalılık bilgileriniz ile ilgili olarak en güncel bilgileri edinebilme olanağınız bulunmaktadır. İnternet üzerinde yer almakta olan bu Sosyal Güvenlik uygulaması sayesinde sigortalılık bilgileriniz ile en güncel bilgileri alabilmek için mesai saatlerini bekleme ve mesai saatlerinde kurum binalarında saatler süren sıra bekleme çilesi olmadan öğrenebilme olanağınız bulunmaktadır.

İnternet üzerinden kolay bir şekilde oturduğunuz yerden SGK sorgulama işleminizi gerçekleştirebilmenize olanak sağlamakta olan E-SGM uygulaması ile artık oturduğunuz yerden günün herhangi bir saatinde mesai saati koşulu olmadan dilediğiniz nokta içerisinde internete erişim sağlayarak kurum binasına gitmeye mecbur kalmadan işlemlerinizi gerçekleştirebilme olanağına sahip olabilirsiniz. SSK sorgulama işleminizi çok daha kısa bir süre içerisinde gerçekleştirebilmeniz için internet üzerinde yer almakta olan Sosyal Güvenlik Kurumu uygulaması üzerinde yer alan E-SGM uygulamasından gerçekleştirebilmek için öncelikli olarak sizden istenmekte olan kişisel bilgilerinizi eksiksiz ve tam olarak girmeniz gerekmektedir.

E-SGM uygulaması üzerinde SSK sorgulama işleminiz için sizden T.C. kimlik numaranız, doğum tarihiz, nüfusa kayıtlı olduğunuz il ve cilt numaranız bilgilerini girmeniz gerekmektedir. Bu bilgileri girdikten hemen sonra güvenlik kodunu da girmeniz gerekmektedir. Güvenlik kodunu da girdikten hemen sonra sorgula sekmesine tıklamanız gerekmektedir.

E-SGM uygulamasında sorgula sekmesine tıkladığınız takdirde açılan sayfa içerisinde sayfanın sağ kısmında yer almakta olan liste içerisinden tescil kaydı tespiti sekmesine tıklamanız gerekmektedir. Bu noktada açılan alt kategoriler içerisinde yer almakta olan tescil kaydı tespiti 4A sekmesine tıklamanız gerekmektedir. Bu sayede SSK sorgulama işlemlerinizi kolay bir şekilde tamamlayarak sigortalığınız ile ilgili olarak en güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. Günümüzde E-SGM uygulaması üzerinden SSK sorgulama işleminizi şifresiz olarak gerçekleştirebilme olanağınız bulunduğu gibi E-SGM uygulaması üzerinden Sosyal Güvenlik Kurumu ile ilgili diğer pek çok işleminizi gerçekleştirebilme olanağınız bulunmaktadır.

İnternet üzerinde yer almakta olan SGK hizmet dökümü alma işleminizi gerçekleştirebilmeniz için E-SGM uygulamasını kullanabilirsiniz. İnternet üzerinden oldukça kolay bir şekilde SGK hizmet dökümü alma işleminizi gerçekleştirebilme olanağınız bulunmaktadır. SGK hizmet dökümü alma işleminizi E-SGM uygulaması üzerinden şifresiz olarak gerçekleştirebilme olanağınız bulunmaktadır. E-SGM uygulaması üzerinden SGK hizmet dökümü alma işleminizi gerçekleştirebilmeniz için öncelikli olarak sizden istenmekte olan kişisel bilgilerinizi tam ve eksiksiz olarak girmeniz gerekmektedir. Bu bilgileri girdikten sonra güvenlik kodunu da girerek sorgula sekmesine tıklamanız gerekmektedir.

Sorgula sekmesine tıkladıktan sonra açılan sayfa içerisinde SGK hizmet dökümü alma işleminiz için sayfanın sağında yer almakta olan kategori listesi içerisinden hizmet bilgisi seçeneğine tıklamanız gerekmektedir. Bu seçeneğe tıkladığınız takdirde açılan alt kategoriler içerisinde yer alan 4A hizmet bilgisi sekmesine tıklamanız gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir