Telefonların En Akıllısı Sony Xperia Z

                                   Telefonların En Akıllısı Sony Xperia Z

Sony’nin çıkardığı en mükemmel telefondan bir tanesidir. Sony akıllı telefonlarında kullandığı birçok özelliği ve özgün fikirlerin hepsini bu telefonda bir araya toplamıştır. Sony Xperia Z modeli ile Sony akıllı telefonlarda en üst seviyeye ulaşmıştır. Böylece akıllı telefon piyasasında ne kadar etkili bir oyuncu olduğunu göstermiştir.

Bu telefon modeli ile Sony piyasada bulunan birçok akıllı telefonda bulunmayan özelliği Xperia Z modeline eklemiştir.  Göz kamaştıran ve albenili yapısı ile Sony Xperia Z teknoloji tutkunlarının hayallerini süslemekte.

Sony Xperia Z Özellikleri

Sony bu telefonu ile birçok sıra dışı özelliğe imza atmıştır. Bu özelliklerden bir tanesi telefon ekranının darbelere karşı dayanıklı olmasıdır.  Gorilla Glass ekran camı ile darbeler ve çizilmelere karşı en dayanıklı telefon.  5,0 inç ekran boyutu ile en geniş ekran boyutuna sahip telefonlardan biridir.

Kapasitif dokunmatik ekranı ile de daha hızlı ve eğlenceli oyun oynanabilmekte. 1080*1920 ekran çözünürlüğü ile renkler daha canlı görüntüler daha net.  16 GB hafızaya sahip olan Sony Xperia Z 64 GB kadar hafızası arttırılabilir. Akıllı telefonlar arasından en çok depolamaya sahip alanı ile de zirvede. 7,6 mm’ye sahip kalınlığı sayesinde şık ve zarif bir yapıya sahip. 2 GB ram özelliği ile birlikte 4 çekirdeğe sahip işlemciye sahip olarak bir bilgisayarda yapılacak birçok işlem yapılabilir.

13 mp kamerası ile de çok net fotoğraf çekebilen Sony Xperia Z diğer akıllı telefonlara göre %62 oranında daha fazla detay sağlamakta. 530 saat bekleme süresi, 11 saat konuşma süresi ile de gün içinde tüm iletişim ihtiyaçları sağlamakta. Böyle etkileyici bir telefona uygun fiyata sahip olmak herkes için önemli bu yüzden Sony Xperia Z satın alınmayı düşünürseniz güvenli ve köklü bir firma olan http://www.birnumaram.com/Sony-xperia-z-fiyatlari.html adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir