Ter Şekeri İle Kokusuz Bir Yaz Geçirin

Ter Şekeri İle Kokusuz Bir Yaz Geçirin
Ter şekeri özel çiçek ve gül kokuları sayesinde ter kokusu yerine çiçek kokmanıza yardımcı olan bitkisel bir gıda takviyesidir. İçeriğindeki gül yağı, mandalina ekstraktı gibi tamamen natural çiçek ve meyve özleri sayesin ter kokunuzu gül kokusuna çevirir. Baharatlı yiyecekler, yeseniz de artık sonucunda kötü vücut kokusu derdine son. Ter şekeri doğal içeriğinde Yapay tatlandırıcı, glikoz şurubu, elma asidi, geraniol, colorant, gül yağı, mandalina ekstraktı, natural çiçekler bulunmaktadır. Ter şekeri yorumları için resmi siteyi ziyaret ediniz.
Ter şekeri özel çiçek ve gül kokuları sayesinde ter kokusu yerine mis gibi gül kokmanızı sağlar..Ter şekeri ile birlikte ortaya çıkan kötü vücut kokusu derdine son. Ter şekeri Ağız, Koltuk altı, vücut ve genital bölge dâhil tüm vücut kokularında etkili sonuç almanıza yardımcı olan muhteşem bir üründür.
Deo pastil ter şekeri ile artık yaz boyunca size rahatsızlık veren ter kokularına son. Ter şekeri ile artık Ter kokunu gül kokacak. Koltuk altlarında hoş olmayan terlemeden oluşan leke vücut kokuları ter şekeri ile tarihe karışıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir