Toshiba Servis İstanbul

Toshiba Servis İstanbul

Sektörün inceliklerini bilmek ve müşteri ile karşılıklı iletişimi en iyi şekilde sağlamak ve onları anlamak çok önemlidir. Yola ilk koyulduğumuzda tecrübesizliğimizden dolayı çok müşteri kaybettik fakat artık bu alanda uzman olduğumuzu biliyoruz. Deneyimlerimizi sizlerle paylaşıyoruz ve artık bu alanda lider konumdayız.

TOSHIBA markasını tecih etmemizin sebebi ise kaliteli bir marka olması ve fiyat olarak diğer markalardan daha uygun fiyatlara sahip olmasıdır. Ucuz fiyatlarla kaliteli ürünün nasıl olabileceğiniz en iyi şekilde gösteren markalardan bir tanesi olan TOSHİBA markası için özel servis hizmeti veren firmamız aynı şekilde fiyat listesini aşağılara çekiyor.

Bizler para ile sizleri kaçırmak ya da uzak tutmak istemiyoruz. Bizler en iyi yaptığımız şeyi servis işini yapıyoruz ve hak ettiğimizi az ama kıymetli olarak görüyoruz. Uzman teknikerlerimiz ve sabırlı çağrı merkezi çalışanlarımız ile birlikte yıllardır aynı ortamı paylaşıyoruz. Yıllardır sıkılmadık ve işimize dört elle sarılıyoruz. Sürekli olarak büyüyen bir grafiğe sahibiz.

Özel Toshiba Servis Telefon: 444 1 494

Sizlerin memnuniyeti ile yüzlerimiz gülüyor ve verdiğimiz hizmetlerde de bunu hissedebiliyoruz. Bizlere güvendiğinizin farkındayız bu yüzden garanti sürelerimizi uzun tutuyoruz. Parça değişimlerinde bizimle çalışanlar çok iyi bilir asla farklı parça kullanmıyoruz ve parçaların hepsi TOSHIBA markasının orijinal parçalarıdır. Tek yapmanız gereken bir telefon ile bizlere ulaşmak ve ürününüzün sorununu belirtmek gerisi uzman teknikerlerimize kalıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir