Türkiye’nin İlk Sosyal Öğretmen Ağı

Sosyal medya günümüzde etkisini artırmakta ve yaygın bir şekilde kullanılmaya başlanmıştır. Tüm dünyada oldukça popüler olan sosyal medya insanlar arasında haberleşmeyi ve iletişimi artırmak amaçlı kurulmuştur. Facebook ve Twitter’ın başta olduğu bu medya milyonlarca kullanıcıya sahip. Herkesin kayıt olabildiği bu sosyal medya araçlarının dışında bir de belirli kitlelerin yoğunlaştığı sosyal medya siteleri bulunmakta. Sayısı çok az olan bu kitlesel sosyal medya araçlarından en yerleşmiş ve sağlam bir yapısı olan ogretmen.im Türkiye’nin ilk sosyal öğretmen ağı konumunda. 

www.ogretmen.im

Öğretmenler için kurulmuş ve onların iletişimleri sağlanması amaçlanmış olan site Facebook öğretmen platformu olarakta adını duyurmuştur. Böyle denilmesinin sebebi kullanım ve tasarım açısından Facebook’a yakın olmasıdır. Ogretmen.im sitesine sadece öğretmenler kayıt olabilmektedir. Seviyeli ve düzgün bir ortam oluşturulma amaçlı Facebook’tan ayrılan sosyal öğretmen ağı gün geçtikçe adını da tüm ülkeye duyurmaya başladı. Her öğretmenin kayıt olmak istediği bu site öğretmenler arasında bağı güçlendirmektedir.

Öğretmenler için en iyi ve en güzel paylaşım sitesi olan ogretmen.im ücretsiz, hızlı ve kolay kullanımı ile de oldukça etkili bir halde. Öğretmenlerin facebook’u olması özelliğiyle de kültür ve eğitim seviyesi oldukça yüksektir. Eğer sizde öğretmenseniz diğer meslektaşlarınızın paylaşımlarına bu site aracılığıyla ulaşabilirsiniz.Yakın zamanda adını çokça duyacağımız site amaçları doğrultusunda hızla ilermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir