Veri Kurtarma

Veri Kurtarma

Güzünüzde hayatımızın hemen yer yerinde bilgisayarlar ve bilgisayarlı sistemler yer almaktadır. Evde, işte, okulda, yolculukta kısacası her yerde bilgisayarları kullanmaktayız. Eskiden kaset, kitap fotoğraf, evrak, kitap gibi maddi – manevi eşyalarımızı fiziksel olarak muhafaza ederken şimdi ise bilgisayarda elektronik ortamda muhafaza edebilmekteyiz.

veri kurtarma

veri kurtarma

İstediğimiz zaman çok daha kolay ve hızlı erişim imkânı ile zamanla bilgisayarımızda biriken bu verilerimiz, bazı durumlarda kaza ile bazı durumlarda ise elimizde olmayan nedenlerle bilgisayarın harddiskinin zarar görmesiyle kaybolabilmektedir. Hal böyle olunca kaybolan bilgilerimizi tekrar geri getirebilmek için veri kurtarma işleminin yapılması gerekmektedir.

Birçok işyerinde bilgisayarların harddiskleri yetersiz kalır ve raid sürücü kullanmak gerekebilir. Genellikle server sunucularda kullanılan bu raid sürücüler de zamanla zarar görüp bilgi kaybına neden olabilmektedir. Sizler için çok önemli olan bu bilgileri geri getirebilmek için raid kurtarma yapmanız gerekmektedir. Böylece bilgilerinizi kurtararak tekrar kullanabilirsiniz.

veri kurtarma fiyatları oldukça yüksektir. Alanında uzman ekiplerimiz tarafından veri kurtarma işlemleri yapılmaktadır. internet sitemize gelerek veri kurtarma işlemlerinizi çok daha uygun bir fiyattan yaptırabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir