Webadam ile kaliteyi ucuza alın

İnternet aleminde kısmen de olsa bulunmuş olanlar bilecektir, site açma ve uğraşmaktaki meşakkati. Aslında açılış işlemi çok zor değildir, alırsınız bir servis sağlayıcı (hosting) ve bir domain, işinize devam edersiniz. Ancak, uzun soluklu bir proje düşünüyor ve bu projenin kesintisiz bir şekilde devam etmesini istiyorsanız, hosting alırken muhakkak ve muhakkak profesyonellerle çalışmak zorundasınız.

Neden mi ?

webadamBlogu açalı yaklaşık 1.5 yıl oldu ve bu sürede değiştirdiğim web hosting firmasının sayısı 3. İlk aşamada kullandığım hosting firmasının yedeklerimi dahi almadan habersiz firmayı kapatıp gittiklerini saymıyorum bile. Olan benim emeğime oldu.

Bir gün yedeklerinizin dahi alınmadan “hdd yandı”, “sistem çöktü”, “lisans problemi çıktı” gibi bahanelerle uğraşmak istemiyorsanız bahsettiğim şekilde mutlaka bir profesyonelle çalışmanızı tavsiye ederim.

Türkiye’de bu işi emin ellerle yapan bir çok hosting firması var ancak fiyat/kalite bazında size tavsiye edebileceğim bir firma olan webadam.com ile çalışabilirsiniz.

Gerek satış öncesi gerekse satış sonrası teknik destekleriyle beğenimi almış olan webadam izlediği müşteri odaklı politikayla eminim sizin de beğeninizi toplayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir