WinRAR İndir

Dosya sıkıştırma programları arasında yer alan WinRAR günümüzün en kullanışlığı ve en yaygın olarak kullanılan yazılımlarından bir tanesidir. Bilgisayarınızda yer alan dosyaların daha az yer kaplamasına yardımcı olmak amacıyla kullanırken, aynı zamanda sıkıştırma işleminde gerçekleştirebileceğiniz pek çok kolaylık sayesinde kullanım alanını genişletebilmeniz mümkün.

WinRAR Genel olarak dosyalarınızın sıkıştırılması için kullanılıyor. Fakat büyük dosyaların sıkıştırılıp daha rahat upload edilebilmesi için kullanıldığı durumlarda dosya bölme özelliğinden yararlanılabiliyor. Yani WinRAR ile sıkıştırdığınız dosyaları, program yardımıyla istediğiniz boyutlara ayırarak upload edebilmeniz kolaylaşıyor. Ayrıca WinRAR yardımıyla sıkıştırdığınız programlara şifre koyarak koruma altına alabiliyorsunuz. Sadece şifreyi bilen kişiler tarafından açılabilen ve içeriği dilerseniz şifre girmeden de görünmeye kapatabiliyorsunuz.Sizlerin takip edebileceği winRaR ile dosya sıkıştırma nasıl yapılır yanıtlamaktayız.

Yapısında pek çok arşivleme sistemini destekliyor. Bu sayede pek çok ortam içerisinde kullanılabilirliği artıyor. Ayrıca ücretsiz olarak sunulan bu program için üreticinin kendi sitesinden tema indirebilirsiniz. İndireceğiniz temalar sayesinde programı bilgisayarınızda göz zevkinize uygun biçimde kullanabilmeniz mümkün hale geliyor. Genel anlamda özelliklerine baktığımızda zip uzandılı dosyaları arşivleme ve açma, tema desteği sunma, arşivleme işleminden sonra dosyaları içeriği doğrulama, oluşabilecek hataları görüntüleme çıktısı olarak hata günlüğü sunabilme, hasar gören arşivlerin tamir edilebilmesi gibi oldukça kullanışlı arşivleri içerisinde barındırıyor. Tüm bu özellikler düşünüldüğünde WinRAR İndir adresinden indirmek için pek çok neden sıralanabiliyor. Tüm bu avantajlardan programı kullanarak yararlanmanız ve en çok kullanacağınız programlar arasına bir yenisini eklemeniz mümkün.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir