Wolfteam Hileleri

Online oyun’ların vazgeçilmezi hilelerdir . Günümüzde milyonlarca oyuncuya ulaşan bu oyunlarda kullanıcılar karakterlerini rakiplerinden daha hızlı geliştirmek için çeşitli hile yazılımlarına başvuruyorlar . Oyun hileleri bir sektör olmuş durumda ve bazı kötü yazılımcılar bu hilelere trojen vb. zararlı yazılım gömebiliyorlar . Bir nevi ava giderken avlanan hile kullanıcıları bu durumdan müzdarip .

Bizde bu sektördeki eksiklikleri gördük ve ekip arkadaşlarımla bu alanda sağlam bir site yapmak istedik . Özellikle metin2 alanında uzman olan arkadaşlarımla tüm online oyunların hilesi’nin yazılımı veya temin edilip paylaşılmasını üstleniyoruz . Metin2 Efsun botu gibi aylık aranma hacmi 30.000 olan hilelerin yapımcıları ile çalıştığımızı söylemek isterim .

Sadece metin2 oyunu ile kalmayıp kendimizi wolfteam oyununda’da epeyce geliştik ki , Bunu yaptığımız ve şuan aktif olarak 12.000 kişi’nin kullandığı wolfteam envanter hack hilesi gösteriyor .
En önemli nokta güvenilirliğimizin yanında bu hileleri değerli kullanıcılarımıza tamamen ücretsiz olarak sunmamızdır .
Sizde bu ayrıcalıklardan faydalanmak istiyorsanız http://hilehackindirin.blogspot.com Adresin’den sitemize ulaşabilirsiniz .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir