Xbox için geri sayım başladı mı acaba ?

Geçtiğimiz günlerde Sony, Playstation 4 için bir etkinlik düzenledi ve bekleyenleri hem tatmin eden açıklamalarda bulundu hem de yeni teknolojisini gözler önüne serdi. Etkinlikte oyun yapımcılarıda yer aldı ancak DualShock 4 dışında PS4’e ait bir görüntü verilmedi.

PS4 hayranlarının merakları bir nebze giderilmiş oldu ancak Xbox fanlarının beklentileri hala karşılanmış değil. Medya da dolaşan bir kaç haber ise yeni nesil Xbox’u bekleyenleri biraz olsun rahatlatmış durumda…

Computervideogames.com/uk’nin yardımcı editörü Rob Crossley twitterda yaptığı bir açıklamada Microsoft’un yeni Xbox’u Haziran’da gerçekleşecek olan E3 fuarından önce açıklayabileceğini söyledi. Verdiği tarih ise 26 Nisan! Ancak Rob Crossley bu tarihin kesin olmadığını ve Microsoft tarafından ertelenebileceğinin de altını çizdi, söyleyeyim.

nxtxbox26ap450

Başka bir haberde ise Xbox’un tanıtım etkinliğinin Mart’ta gerçekleşebileceği yönünde. Playstation 4 ‘ün etkinliğine benzer  yani sadece oyunları ve yeni teknolojiyi değil, yeni anlaşmaları ve oyun yapımcılarının yer aldığı bir etkinlik bizi bekliyor olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir