Yandex kurumlar için ücretsiz mail hizmeti vermeye başladı!

Halk olarak ilgisiz olsak da bir yerlerde ücretsiz deyince hemen atlayasımız geliyor (: Dur dur o tarafa girmeyeceğim, mail sunucusu konusunda sıkıntılarınız var ve en kısa zamanda bu sıkıntıları aşmak istiyorsanız Yandex’in ücretsiz olarak sunduğu mail hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Bir kaç aydır iletişim sayfam çalışmıyordu çünkü sunucumun mail hatlarından kaynaklı bir sorun dolayısıyla aksamalar yaşanıyordu. Kendi çabalarımla çözmeye çalıştım ancak yamalı don misali sürekli aksamalar meydana geliyordu. Günlük bir gezinti yaparken Yandex’in kurumlar için mail sunucu hizmeti vermeye başladığını gördüm. Kurum tabiri itici gelmesin, eğer bir alan adınız varsa siz de benim gibi bu hizmetten ücretsiz faydalanabilirsiniz.

İlk test aşamalarımda hiç bir sorunla karşılaşmadan mail gönderme alma gibi işlemlerimi kusursuzca halledebildim. Kullanımı kolay ve diğer medya kaynaklarıyla etkileşimli arayüzü sayesinde çok hoşuma giden bir sistem olmuş.

Dilediğiniz mail adresini sadece kullanıcı adı ve şifre girerek kontrol edilebilir hale getirebilirsiniz. Öyle yok şunun mx adresini gireyim yok bunun pop3 ayarları neydi gibi bir derdiniz yok. Otomatik olarak tanınıyor ve aktif hale getiriliyor.

Şiddetle tavsiye edeceğim bir sistem. Eğer siz de kayıt olmak ve kullanmak istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz. Yandex ‘e olan sempatim bir kat daha arttı ve blogda yandex kategorisi açtım, artık yakından takip edeceğim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir