Yazın Ayakkabı Seçerken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Yazın Ayakkabı Seçerken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Yaz ayları aşırı sıcakların bunalttığı günleri de beraberinde getirdi. Bu aylar hem düğün sezonlarının, hem de tatil sezonun açıldığının göstergesi. Düğünler için ayakkabı seçimlerinden biraz bahsetmek istiyorum. Elbette hepimizin aklına gelen tek model topuklu ayakkabılar. Platform topuk yıllardır her kadının beğenisini kazanan ve ilk tercihi arasında yer alan ürünlerdir.

2013 Ayakkabı Modelleri

Rahatlık konusunda belki biraz sıkıntılı ve hatta bazılarımız yürüme anlamında bile sıkıntı yaşıyoruz. Platform topuk kullanmayı ve taşımayı bilen insan için aslında inanılmaz rahat. Gelinlik modellerinizin altına tercih edeceğiniz harika bir topuklu ayakkabı o gün için en uygun kombin olacaktır.

Başka bir tercih ya da farklı bir model sanırım çok da uygun olmaz. Converse model seçimi de aykırı bir tercih olabilir ancak klasiklerden vazgeçmeyen bir millet olarak topuklu ayakkabının yeri bambaşka.

Yaz tatiliniz için de ayakkabı modellerinden bahsetmek istiyorum. Günlük hayatta dolgu topuktan yana tercihlerinizi kullanabilirsiniz ya da platform topuk yine tercihiniz olabilir ancak bu sıcaklarda daha rahat bir seçim yapmak adına dolgu topuklar bir adım daha önde.

Dolgu topuk modelleri son yıllarda büyük bir artış gösterdi ve farklı tasarımlar raflarda yerini aldı. Hem rahat hem de şık olan bu ayakkabı modeli babet ve sandaletlerden sonra hanımların tercihleri arasında yerini almış durumda. Renk ve modeller için sitemizin sizlere sunduğu görselleri incelemenizi tavsiye edeceğim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir