Yeni Facebook nasıl görünüyor ?

Facebook ilk günden itibaren sürekli bir değişim geçirerek kullanım ve rahatlık için en yeni teknolojileri kullanan bir platform. Tabii kimileri için bu yenilikler şikayetler doğursa da yeni tasarım ve kullanıma uzun süre geçmeden alışıldı. E, facebook için bir günde saatlerini harcayan bir toplumun buna alışması uzun sürmezdi nihayetinde.

Kısa süre önce Facebook için ortaya atılan dedikoduların neredeyse hepsi doğru çıktı diyebilirim. Söylentiler Facebook’un yeni bir tasarım ve haber kaynağına geçeceği yönündeydi ve Facebook bu yeni tasarımın bir prototipini yayına soktu. 

Yeni haber kaynağının en önemli özellikleri arasında kişiselleştirilebilir olması ve keyfi olarak düzenlenebilir olması var. Yani artık haber kaynağındaki akışların içeriğini kendiniz belirleyeceksiniz. Sadece resimler, videolar veya müzikler mi istiyorsunuz ? Ya da sadece durum paylaşımları yer alsın ? Artık bunları yapabilirsiniz.

Facebook’un özel olarak hazırladığı görüntü sayfası için  https://www.facebook.com/about/newsfeed buraya girebilirsiniz. En yakın sürede siz de denemek istiyorsanız sayfanın en altında bulunan istek butonuyla sıraya girebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir