Yeni kulaklığım Philips O’Neill SHO9560

1 yıl önce aldığım Sandisk Sansa Clip + ile uzunca bir süre kendi kulaklığını kullanarak müzik dinledim. Kendi kulaklığı piyasadaki çoğu kulaklıktan gayet iyiydi ama bozulunca gittim bir Creative EP 630 aldım. Kulakiçi kulaklık sınıfına giriyor kendileri ama bir türlü istediğim zevki alamıyordum. Heralde uzun süre müzik dinleyince kulak daha fazlasını istiyor.

Philips O'Neill SHO9560

Philips O’Neill SHO9560

Neyse araştırmaya başladım ve kulaküstü kulaklık almaya karar verdim. Verdim de hangisini alayım ? Araştırmamı bu sefer hangi kulaküstü kulaklık daha çok benim istediğim tarzda diyerek devam ettirdim. Benim tam olarak istediğim kulaklığın dışarı ses vermemesi ve dışardan ses almaması. Bu sağlanınca üzerine ses kalitesi ortalama olsa bile oldukça kaliteli bir sonuç çıkıyor.

Bazı meşguliyetlerden dolayı ara vermiştim arayışa. Ama tesadüfen bir mağazada dolanıyordum ki Philips O’Neill SHO9560 ‘ı gördüm. Teşhir ürününü denedim ve inanılmaz hoşuma gitti. Sar abi dedim hemen. Hiç tereddüt etmeden. Elimdeki Clip + ile çok iyi işler çıkarabilir mi bilmiyordum çünkü Clip + çok küçük bir cihaz. Ama maaşallah çok kaliteli işler çıkardığını bir kez daha anladım çünkü cayır cayır sürüyor kulaklığı.

Ürün sol tarafta gördüğünüz model ve renkte. Elimde fotoğraf makinesi ya da doğru düzgün fotoğraf çeken bir telefon olmadığı için internetten bulup koydum. Aynısı zaten.

Eğer aklınızda kulaklık alma düşüncesi varsa ve bass sever biriyseniz mutlaka denemenizi öneririm. 1 hafta oldu alalı ve çok memnun kaldım. Tabii daha iyileri vardır ama sırayla (:

Uyarmak istediğim konu, mp3 playerinizi kulaklık satın almadan önce mutlaka deneyin. Çünkü belli bir noktaya kadar yetebiliyor playerlar. Kulaklık sizden daha fazlasını isteyebilir dikkatli olun. Ben tesadüfen böyle bir sorun yaşamadım.

Kulaklık hakkında bir incelemeyi önümüzdeki günlerde yazmayı düşünüyorum.

Bu da benim küçük canavar.

Sansa_clip_plus_8gb_black (1)

Kenan CANOL

Google sayfama göz atabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir