Yeni tema ile devam ediyoruz

Kenancanol.com alan adıyla şöyle bir baktımda tam 14 ay olmuş yola çıkalı. Bu dönemde farklı arayüzlere karşınıza çıktım ve nihayetinde geldiğim nokta bu. Elimden geldiğince kendim düzenlemeye çalıştığım temalarla ve kodlamalarla (her ne kadar kod bilgim olmasa da gerekli referanslar yardımcı oldu) buralara kadar geldim.

Neden tema değiştirdim ?

İlk temam “benden” adlı temaydı. Daha sonra bu temanın bana yetmediğini, görsel medyanın tam olarak gösterilemediğini ve darlığını bahane ederek bir önceki temam olan “aycan” temasına yönelmiştim. Geniş çapta beğeni toplamıştı o temam. Sıkkınlık ve yine bahaneler olsa gerek o temayı da değiştirme kararı aldım. Çünkü eski konular eskide kalıyor yeni konular da bir kaç güne eskiyor arkalara itiliyordu. Adam öldürüp gömmek istesem şu benim blogun 2.sayfasına gömsem kimsenin haberi olmaz yani o derece.

Yeni temam olan ” ” ile (adını koymadım daha) yola devam etme kararı aldım. Sosyal ve görsel medyayı biraz daha ön planda tutmaya çalıştım diyebilirim.

Bir sonraki temam nasıl olacak pek bir fikrim yok doğaçlama gidiyorum çünkü, bu tema için de eklemeler çıkarmalar olacaktır sonraki zamanlarda.

Umarım beğenmişsinizdir. Sizlerin de görüşlerini yorum olarak ya da iletişim sayfasından dinlemek isterim.

2 thoughts on “Yeni tema ile devam ediyoruz”

  1. Eren says:

    Eski temanızı paylaşmayı düşünüyor musunuz?

    1. admin says:

      Maalesef, ücretsiz olarak paylaşmayı düşünmüyorum, şimdilik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir